reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

trudna nadążyc za wszystkimi nowinkami mody..a my młode mamy nie mamy zbyt dużo czasu na zakupy, bo wiadomo nasze maleństwa są najważniejsze:-):-):-)
Ja jak mój mały śpi to czytam różne blogi o modzie, polecam Zdrowie Sport Forma mają ciekawe nowości i nie tlko w małych rozmiarach:-)
 
reklama
Mi niestety brakuje czasu żeby śledzić na forach i portalach najnowsze trendy. Dlatego zawsze kupuje ciuchy w sieciówkach. Jakość czasem pozostawia wiele do życzenia, ale ciuchy z sieciówek są zawsze na czasie i do tego są dość tanie.
 
nie wiem jak Wy ale odkąd jestem z Filipkiem w domu przestałam się jakoś martwić co w modzie piszczy. Staram sie wyglądać dobrze i noszę to co lubię. Ostatnio dużo tunik i leginsy.
 
Wiosenny chaos
- moda na wzory i kolory
Ciemne, ciężkie kolory i poprawne gładkie materiały rzucamy w kąt. Nadchodzi sezon szaleństw i radości. Obowiązkowo nową energię odzwierciedla feria barw i mix prontów.
 
Ja tam Jacykowa się za bardzo nie słucham:-) śledzę własne gusty i trochę ostatnie trendy, jeśli znajdę czas pomiedzy karmieniem i zmienianiem mojego maluszka:-) mój synek ma już 8 miesięcy jak ten czas leci!! niesamowite!
ale wracając do mody co sądzicie o kurteczkach w kwieciste wzory?
uważacie że są modne?
Kurtki Damskie Wiosenne 2012
 
Ja teraz przy takiej pogodzie bardzo lubię tuniki bez ramiączek. Są wygodne i nie jest w nich gorąco, a pasują i do szortów i do leginsów.
 
Teraz modne są zwłaszcza pastelowe kolory (mięta, pudrowy, kanarkowy). Ale też sukienki z baskinką, siostra kupiła sobie taką na wesele koleżanki i wyglądała przepięknie - klasycznie i elegancko :)
 
reklama
Do góry