reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

mi się podoba strasznie ta kolekcja, marant dla h&m, przez ceny jest dla mnie nie osiągalna, ale to jest na tyle prosty styl,że inspirując się niż można znaleźć tańsze,a równie stylowe odpowiedniki. tak też zrobiłam i już szukam na necie :)

co do panterki to wiadomo,że jeśli jest jej za dużo będzie się okjarzyła jednoznacznie ;) ja lubię wplatać panterkowe elementy do garderoby np. szal albo torebkę. mam też nawet koszulę,z resztą z sh ;), i czasem ją zakładam,że reszta stylizacji musi być wtedy stonowana i dopbrze zgrana
 
reklama
Z tego co zauważyłam teraz modne są neonowe kolory. Niestety do mnie one nie przemawiają. Poza tym również spodnie ze skóry cieszą się dużą popularnością. Jednak ja nie wyobrażam sobie noszenia takich spodni. Tegoroczne modowe hity nie są dla mnie.
 
Ja wychodzę z założenia, że nie warto podążać ślepo za modą :) Powinnyśmy nosić to, w czym czujemy się dobrze i korzystnie wyglądamy. Musimy podkreślać nasze naturalne piękno! :)
 
Zdecydowanie się zgadzam. Można oczywiście śledzić trendy, ale wybierać z nich to, co pasuje do naszej sylwetki i stylu ubierania się.
 
Ja wychodzę z założenia, że nie warto podążać ślepo za modą :) Powinnyśmy nosić to, w czym czujemy się dobrze i korzystnie wyglądamy. Musimy podkreślać nasze naturalne piękno! :)

Masz 100% rację!
Każda z nas najlepiej wygląda w tym w czym się dobrze czuje. Musimy wziąć pod uwagę to, że nie zawsze będzie nam dobrze w tym, co akurat jest modne. Mamy różne figury, karnację, kolor włosów i masę innych detali, które istotnie wpływają na to jak w czymś wyglądamy. Przez jakiś czas pracowałam w sklepie z odzieżą damską - wiem co mówię. Moim zdaniem powinnyśmy inwestować w rzeczy, które są w miarę neutralne i nigdy nie przestają być modne. To nie znaczy, że raz na jakiś czas nie można poszaleć i kupić czego (ale bez przesady z kosztami), co akurat jest cool :) Warto też pamiętać o tym, że moda wraca, zatacza koło. Nie pozbywajmy się rzeczy, które staly się nie modne (kropki,paski,panterki, pepito itd) one i tak wczeęniej czy później wrócą a my nie będziemy musiały wydawać pieniędzy :)
 
nie ma nic gorszego, niż ktoś ślepo zapatrzony w trendy i obwieszony jak choinka czymś tylko dlatego ze wszyscy to mają ;)
 
Wystarczy przejrzeć sobie trendy 2014 dostępne w sieci i wszystko staje się jasne :). Pamiętajmy jednak, żeby czerpać z nich jedynie to, co pasuje do naszej sylwetki i w czym dobrze się czujemy. Nie trzeba być modnym na siłę. Ja wybieram z nich w każdym razie skórę, kratę, oversize, przykrótkie koszulki, koronki i może trochę przeźroczystości ;)
 
Pytanie dość stare, ale wątek ciagle żywy :) Teraz na pewno modne jest wszystko, co żółte, musztardowe lub kolorze naturalnej skóry ;)
 
reklama
Do góry