reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

Zawsze byłam zdania, że modne jest to co do nas najbardziej pasuje. Nie każdy czuję się dobrze w pastelowych kolorach.
 
reklama
Ja chętnie śledzę trendy, ale ślepo im nie ufam. Nie sądzę na przykład, że wyglądałabym dobrze w rozowych sukienkach, więc też w nich nie chodzę, ale widzę, że całkiem fajnie wyglądają w nich inne kobiety.
 
Nie wiem czy zauważyłyście, ale zaczyna znów powracać moda na lekko męskie ubrania dla kobiet. Dla mnie to super sprawa, bo zawsze dobrze czułam się w tego typu ciuchach. I według mnie nawet w takich ubraniach kobieta wygląda naprawdę elegancko i przyciąga uwagę mężczyzn.
szare-spodnie-w-krate-sel215009-select.jpg
 

Załączniki

  • szare-spodnie-w-krate-sel215009-select.jpg
    szare-spodnie-w-krate-sel215009-select.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 91
Ja tam jakąś modniarą nie jestem, ale lubię dobrze wyglądać. Sukienki i żakiety do pracy i na okazje weselno-komunijne kupuję na Quiosque, tu link bo dobre ceny i jakość i ogólnie ładne rzeczy. A resztę, to raczej co mi w ręce wpadnie w SH. W sumie to poza pracą potrzebuję ubrań tylko po domu :D
 
Jeśli chodzi o buty w tym sezonie wydaje mi się że były modne zamszowe kozaki za kolano, sama sobie sprawiłam takie czarne i z uwagi że nie były ocieplane przydadzą się jeszcze na wiosnę, a kto wie czy jeszcze nie kupię szarych :baffled: ciekawą propozycją były też ubrania torebki jak i same buty z frędzlami, nie ukrywam że taki komplecik też zakupiłam :-) :)
 
mnie w tym roku bardzo urzekły długie swetry typu sukienka czy oversize w połączeniu z pięknymi zamszowymi muszkieterkami <3 no i nigdy nie wychodząca z mody Ramoneska - jej będę wierna chyba aż po grób, pasuje do wszystkiego i na elegancko i na co dzień; i oczywiście zgadzam się także z dziewczynami które wspominały o frędzlach
 
reklama
Do góry