reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

Z trzewików bardzo podobają mi się te:
300_0_productGfx_e9ea45b16146f398294b71ed6779fe50.jpg

marki Sorel
Link do: Buty Sorel z darmową dostawą w Apia - Sklep internetowy
 
reklama
Mi podoba się moda na doczepiane ramiączka do biustonosza, które wystają spod bluzek na dekolcie. Mają różne fantazyjne kształty.
 
Powiem szczerze, że ja nie za bardzo kieruję się trendami w modzie. Wybieram po prostu to, co mi się spodoba i w czym dobrze się czuję. Nigdy nie ubrałabym czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego że akurat jest modne. Nawet nie wiem, jakie kurtki zimowe są teraz w modzie :) Najbardziej lubię takie dłuższe, pikowane, z kapturem. Takie jak są np. w sklepie online goodlookin. Z tego, co widzę, to ceny też mają dobre.
 
reklama
nowości przeważnie zamawiam na goodlookin, lubię przeglądać stronkę, bo przeważnie trafiam tam na same perełki.
 
Do góry