reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Co jest teraz modne?

Otilia

Początkująca w BB
Miasto
Koszalin
Rozwiązania
0
jeżeli szukasz do jazdy samochodem to dość fajnie noszą się te z puchem i pikowane.

reklama

kygo

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Czy na prawde to jest wstyd, że ma się płaszcz przez tyle a nie ile lat? To znaczy, że jest porządny, a takie napędzanie kupowania rzeczy nowych szytych gorącą nitką jest smutne. Wiadomo, każdy robi to co lubi, ale ja staram się to trochę przykrócić.

Jagna8

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja lubie siebie w obcasach, ale niestety dlugo w nich nie wyrabiam, takze nosze tylko na specjalne okazje. Mam kilka par na takim grubszym obcasie, to jeszcze jakos ujda, ale i tak najczesciej chodze w adidaskach, ala belerinkach, ew. butkach na takich doslownie 2 cm obcasach ;-)

W tym roku kupiłam już sobie buty na wiosnę.Chciałam coś co będzie pasowało do wszystkiego oraz jednoczesnie będzie wygodne i nie będzie mnie obcierało

Stanęło na takich beżowych balerinkach.
Fajne, klasyczne i eleganckie i w sumie ponadczasowe.
Ja mam pustki w garderobie. Też muszę kupić wygodne i ładne buty. Ale z tym idzie łatwo, bo stopa mi nie urosła, nie to co reszta ciała.

Do góry