reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

ramoneska, właśnie kupiłam sobie czarną na wiosnę na goodlookin, Lubię rzeczy które założę na co dzień jak i na wyjście czy do sukienki, Ma dobre jakości eko skórę, wygląda elegancko
 
reklama
pipi123 a ile tak miej więcej idzie Ci wysyłka z goodlookin, przeglądałam ostatnio ich sklep i chciałam sukienkę ale nie wiem czy jeszcze dojedzie mi do przyszłej soboty.
 
Teraz modne są znowu te suwaki które dodają praktycznie wszędzie, do spodni z tyłu, bluzek również z tyłu , na ramionach czy gdzieś przy szyi nawet ;) Podoba wam się taka odzież? Według mnie niektóre rzeczy wyglądają naprawdę ładnie :)
 
pipi123 a ile tak miej więcej idzie Ci wysyłka z goodlookin, przeglądałam ostatnio ich sklep i chciałam sukienkę ale nie wiem czy jeszcze dojedzie mi do przyszłej soboty.
około 3 dni, napisz do nich i Ci powiedzą jak będzie u Ciebie ale nie ma już długiego weekendu więc normalnie zapewne.
 
około 3 dni, napisz do nich i Ci powiedzą jak będzie u Ciebie ale nie ma już długiego weekendu więc normalnie zapewne.
ja tez zamawiałam sukienkę i doszła mi też bardzo szybko. Napisałam że zależy mi na czasie i się wywiązali z obietnicy także goodlookin nie zwleka z wysyłkami.
 
ja przeglądam instargamy i blogi modowe, dzięki temu wiem co jest modne i za czym mogę się rozglądać w sklepach, chociaż teraz bardzo rzadko chodzę po stacjonarnych, bardzie kupuję online. Oszczędzam dzięki temu czas, a zwrot tak czy siak mogę dokonać. Goodlookin dużo ma modnych ubrań w cenach niższych niż sieciówki.
 
MI się bardzo podobaja kombinezony. Zawsze w sumie mi się podobały tylko kiedyś nie były tak popularne jak obecnie (i jednak jak się taki kombinezon nałożyło to zbierało się o wieel wiecej spojrzeń niż teraz....).
Ostatnio kupiłam sobie nowy, konkretnie taki; simple-cp.com/odziez/kombinezony
OST18997-T1732-00100c.jpg


Jeszcze poluję na taki:
OST18962-T1716-00495c.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo fajne te kombinezony. Ja jednak staram się nie podążać z nowymi trendami. Stawiam na mój własny styl i wybieram jedynie najlepsze smaczki. Trochę jak paryżanki.
Jestem też minimalistką kupuję mało, ale za to produkty najwyższej jakości. Nie tracę na tym fortuny, bo kupuję na wyprzedażach. Na przykład taka tunika
patrizia-dini-by-heine-bluzka-w-kolorze-czarno-bialo-czerwonym.jpg
. Kupiłam ją o ponad połowę taniej niż w innych sklepach.. Polecam Wam rejestrację w klubie zakupowym Limango.
Jaki spam...

3jvz15nm75o35ifr.png

mhsvqtkfqjtlf6bt.png

Wiktoria 06.06.2017 Hubert 18.02.2015
 
Do góry