reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

No ja Was podczytuję, ale totalnie nie mam czasu i weny na pisanie.. Poza szpitalem (taa, to jeszcze sie nie skończyło..) wciąż i nadal robie segregację rzeczy pod kątem przeprowadzki no i oczywiście Staś.. Mój M non stop mi wypomina, że zajmuje się więcej Stasiem niż ja i że za mało się ze Stasiem bawię.. No jest to w sumie p;rawda, bo bez przerwy jestem zmęczona :-( No masakra jakaś.. Ale na szczeście jest M, bo rzeczywiście 3/4 roboty przy Stasiu (no, poza gotowaniem) spada na Niego ;-)
Przeprowadzka odwleka się w czasie, a ja jestem coraz bardziej zdołowana jak my to wszystko co mamy przewieziemy :szok: Pewnie dopiero koło czerwca uda nam się wszystkie sprawy tu pozałatwiać i ... sajonara :-D Potem będzie rozpakowywanie się, aklimatyzacja itd. itp. - no a do pracy pójde dopiero jak juz będe gotowa (na pewno 2-3 miesiące posiedzę w domu, a co! ;-)) :-D

Pajkaa - była juz o tym co piszesz kiedyś mowa - ja też mam takie napady czarnego myslenia, że kolejnego Bąbla nie będe umiała tak mocno kochać jak Stasia itd. itp. - ale wtedy ustaliłysmy, że wszystkie dzieci kocha się tak samo :-D

Ok, zmykam Kobietki (no nie popisałam za dużo, ale poczytałam sumiennie, wiem co u Was!) bo obiecałam sobie pierwszy raz od niepamietnych czasów pójść spac przyzwoicie :-D Dobranoc!
 
reklama
Witam sie ledwo żywa...
Sebul spal płacząc przez sen od 00:30 do 6:30 cały czas się drapał :( dostaje fenistil, ale i tak to nie pomaga... a najleprsze jest to, ze nie jadł wczoraj ani nic nowego no chyba, ze uczula go cos w zupce... znowu... ręce opadają
Boję się , ze Sebus ma AZS :( rączki wyglądają strasznie:( wybieramy się do alergologa oczywiscie prywatnie bo podobno to najlepszy specjalista od skazy bialkowej i AZS:(

chyba poczekam z drugim dzieckiem do momentu jak się sprawa nie wyjaśni z synkiem :(
 
hej Babolinki :))

Lelek jak nocka??

Lazurowe, połączenie kukurydzy z truskawkami??:szok: Hmmm, ciekawe :) Chwal sie tymi zdjęciami :-)

Phoenix- witaj zapracowana Kobieto :-) Zgodnie z suwaczkiem za tydzień zaczynasz oficjalne staranka??? Tak??:tak::tak:

Martolinka, Anastazja, a gdzie Wy?? Też chowacie się w szafach!!!!:szok::szok: Wyjdzcie, my ttylko na takie groźne wyglądamy :-D

Witam się przed pracą.

Igor wstał o 5.30:szok::szok: Nie pomagało tłumaczenie, ze to środek nocy jest:wściekła/y:

Lecę do szkoły :)

Narka :)
 
Witajcie:-D


Pajkaa super Cię widzieć:tak: dopiero co rodziłaś, a Sebuś ma już 7 miesięcy -> powiedzcie gdzie ten czas tak ucieka???
_____________________

Wiecie wczoraj wyciągałam do jednego pomieszczenia wszystkie rzeczy, które w święta zawieziemy mojej siostrze (wanienka, przewijak, karuzela, nosidełko) i tak się rozmarzyłam na tymi malutkimi ubrankami Bartusia i tak tęskno zrobiło mi się za takim bąbelkiem
yes2.gif
hehe jak sobie przypomnę, że Bartuś był taki malutki to, aż trudno uwierzyć
p.gif
no, ale w sumie czekamy tylko 2 miesiące do wakacji i zaczynamy działać
laugh.gif
 
Phoenix ale na pewno kochasz rownie mocno i rownie mocno troszczysz sie o Stasia wiec niech Twoj M, nie wydziwia;-)
no a ja lubie przeprowadzki:-p

Pajka a robilas kiedykolwiek juz badania pod tym katem? Czy to pierwszy taki przypadek ze Sebus jest wysypany?

wika no to moj MIlosz byl dzis dla mnie łaskawy, spal do 6.30:-p

Ogolnie noc byla w miare spokojna nie liczac pobudek z wolaniem mniam mniam, ale placzu nie bylo. Albo zaczyna mu grac w plucach albo ja mam urojenia, w piatek byl jeszcze czysty osluchowo:crazy:

Dzwonila pani z kliniki i mamy stawic sie 18tego maja!:-)Nawet fajnie, bo musze mu troche rzeczy pokupowac wiec moge to rozplanowac w czasie. Mowila zeby szykowac sie na 3 dni pobytu

Mama Sówka no ja tez tak mam, ze sentyment i wzruszenia mnie chwytaja jak patrze na male ubranka czy jakies rzeczy;-)
 
Pozwole sobie na post pod postem zeby byl czytelny!

Gdzie Wy babole jestescie????


Isana!!! Przestan juz sie gwałcic z mezem w kazdym kącie nowego mieszkania i zagladaj tu czesciej:-D:-D


anastazja
, a Ty co? Zamiast klienta wysłac na wycieczke to sama pojechałas?:-D


livastrid nie udawaj ze jestes tak zajeta;-)

wika no to wiadomo w szkole


lazurowe pewnie jeszcze nie doszła do siebie po karuzeli;-)


phoenix wiadomo wieczorowa a raczej nocna pora wpadnie:-p

ale agnieszka?? gdzie jestes? dostalas telefon i pojechalas do pracy czy byczysz sie w łózku?:-D

kaamaa a Ty sie schowalas w szafie przed chmura z wybuchu w Japonii? To nic nie pomoze:no:

dana Ty tez wagarujesz?? nieładnie, oj nieładnie

I wszystkie inne pozostale babolce meldujcie sie!



Mi troll zasnal, wiec napalilam w piecu, ugotowalam obiad i czekam a raczej rozkoszuje sie cisza:-)
 
skoro taka najezona:eek:

sama troche sie wscieklam, bo tu u mnie od nastepnego tygodnia swietuja i przez to lekarza, dodam prywatnego, mam za 2 tygodnie.

mala jest dzis troche upierdliwa a mi samej nic sie nie chce


he, zapomnialas o maron
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczyny :-) chwile mi zajelo zeby Was nadrobic :-)
ja mam teraz 2 dni wolnego i kupe czasu dla Was :-)
lazurowe ja juz drugi cykl mierze tempki, zeby sprawdzic co z moja owulka, bo wczesniej zdazaly mi sie bezowulacyjne. W ostatnim cyklu owulka i w ogole wykres niemalze ksiazkowy, a jesli chodzi o ten cykl to wlasnie owulka sie zbliza ;-)i tez wczesniej myslalam, ze mam ok 15 dc, a tu lipa, ostatnio byla ok 22 dc i teraz tez sie na to zanosi ;-)dobrze jest wiedziec co sie dzieje w organizmie :-)
widze, ze u wielu zblizaja sie lub nie @ powodzonka
Pajkaa gratulacje i najlepsze zyczenia z okazji rocznicy slubu :-)
trina milo czytac, ze mimo Twoich problemow z prolaktyna po kilku miesiacach udalo Ci sie zajsc w ciaze :-) a co bralas?? bromergon?
a u mnie dzis na obiad barszczyk z ziemniakami, a na drugie zrobie frytki zapiekane z serem :-Dnie chce mi sie bardzo wymyslac :-p
 
Do góry