reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

aneczka1526

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Marzec 2011
Postów
422
Miasto
Elbląg
i wszystko co z tym związane...
ból piersi, kłopoty z obrzmieniem
brak laktacji
wycieki z piersi jeszcze przed porodem
wkładki laktacyjne
biustonosze do karmienia
itp., itd. czyli wszystko co związane z naszymi dwoma cudnymi piersiami :-)
nasze troski i radości (a chyba raczej naszych mężczyzn :-) ) i jak sobie z tym wszystkim radzimy

tak mi do głowy to przyszło a wszystko spowodowane pierwszym właśnie wyciekiem, siedzę sobie, przeglądam forum, a tu mokra koszula, kurcze co jest... no na razie jakaś woda, ale znak, że się coś zaczęło dziać, a pewnie to dopiero początek, oj, to wszystko już coraz bliżej:szok:
 
reklama
Racja, racja, coraz bliżej! U mnie póki co tylko sączy się delikatnie żółty płyn, ale tak, że na staniku znajduję tylko delikatne suche drobinki.
Co do wkładek laktacyjnych, ciągle nie mogę się zebrać w sobie, żeby przejrzeć gazetki, bo w którejś było fajne zestawienie kilku firm - i wcale nie było tak, że najdroższe najlepsze ;-)
Staniki - kupiłam na razie po2: bez fiszbin i z fiszbinami, czarny i biały każdego rodzaju. Spać będę w tych bez fiszbin, a i przez pierwszy miesiąc podobno powinno się nosić miękkie - ale jak to u mnie będzie, okaże się "w praniu" :-p
 
no dobry pomysł z tym tematem :) sama chętnie dowiem się jak najwygodniej karmić dziecko przy duzych piersiach, bo połozna mowiła ze ogólnie jest wiekszy problem :(
 
ehhhh ja nie jestem wybredna jeżeli chodzi o cyckonosze :( Bo nigdzie na mnie po prostu nie ma ;( na chwilę obecną mam tylko jeden stanik nie do karmienia, który już pęka w szwach :( A nigdzie nie mogę znaleźc odpowiedniego rozmiaru dla mnie :( naprawdę już nie wiem gdzie mam szukac tak wielkich namiotów !! ;( i to jeszcze z małym obwodem do jasnej ciasnej :/
 
no ja muszę chyba pójść do sklepu i coś przymierzyć, bo za bardzo nie wiem jak inaczej się do tego zabrać, nie będę chyba miała problemu z rozmiarem, bo nie zmienił mi się zbyt dużo, urosły - to prawda, ale tragedii chyba nie ma - chyba ;p no ale z internetu jakoś nie chcę kupować, kiedyś kupiłam i okazał się nie dobry, no więc chyba trzeba wyruszyć - tylko niech ta wypłata już przyjdzie :-)
 
reklama
a ja z kupieniem stanika do karmienia mam zamiar troszkę poczekać, nie dość że do tej pory rozmiar może się zmienić to jeszcze na dodatek ja nie lubię typowych miękkich staników tylko takie usztywniane, z twardszą miseczką, no cóż czy chce czy nie chce za 2 miesiące będę musiała się przyzwyczaić
 
Do góry