reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

ale mi narobiłyście ochoty na zakupy dla maleństwa! :-)
ja pierwszego ciuszka dostałam od mojej siostry, jak tylko się dowiedzieliśmy, że jestem w ciąży, teraz będę po każdej wizycie u ginekologa kupowała jakiś uroczy drobiazg :tak: nie mogę się doczekać!
 
reklama
Ja malutkie ubranka wszystkie wydałam, wózek miałam pożyczony więc już go nie mam, łóżeczko też miałam pożyczone, swój mam tylko fotelik do karmienia. Okazuje się że dla drugiego dziecka będę musiała kupić więcej rzeczy niż dla pierwszego. Myślicie już o wózku? Ja się zastanawiam nad takim z przednimi skręcanymi kołami dwoma i z leżaczkiem który zmienia się w fotelik samochodowy, ale konkretnego typu to jeszcze nie upatrzyłam. Fotelik mam tylko upatrzony, a to dla tego że moja koleżanka ma bzika na punkcie fotelików, ona mieszka w USA i tam miała nawet zdawać testy na technika fotelikowego. A fotelik taki, tylko szary bo tańszy: Graco Fotelik Junior Mini Gerard 0-18kg - [GRACO] - e-GRACO.pl
 
No dla mnie siostra uzbierała ubranek po swoich dzieciach. Wózki i fotelik to samo, więc na razie nic nie kupuję :) Chociaż mnie korci, ale myślę sobie, że zaczne szaleństwo jak już będę wiedzieć, czy chłopczyk, czy dziewczynka.
 
Parę rzeczy zostało mi po córci, albo gdzieś wypożyczone jest u rodzinki, ale wózek na pewno będę musiała kupić, bo poprzedni Peg Perego sprzedałam.
Teraz potrzebuje coś leciutkiego bo czeka mnie noszenie na 4 piętro-podobają mi się Mutsy Urban Rider, ale muszę w sklepie go sobie ponosić.
 
dziś po wizycie, jak usłyszałam serduszko, to postanowiłam że idę do sklepu kupić jakiś maleńki ciuszek i nic nie kupiłam, nie mogłam się na nic zdecydować nie wiedząc, czy to chłopczyk, czy dziewczynka :-(
 
No a nam wczoraj odłamało sie koło z naszego wózka, i to w taki sposób, że nie da sie naprawić :crazy: Tak więc czeka nas zakup nowego wózka. Najgorsze, że tego starego nie sprzedam z tym oberwanym kołem, chyba, że na części bo to taka opcja 3 w 1
 
bajeczka a to pech :crazy:
a będziesz kupowała podwójny wózek jak już się dzidzia urodzi? Bo widzę,że będzie jakoś 2 latka różnicy.

kota bohemota też miałabym zagwozdkę w sklepie :sorry: Tak strasznie mnie korci by kupic różowe skarpetunie,ale z naszym szczęściem pewnie niebieskie przyjdzie mi kupowac :-D:-D


Ja dziś się dowiedziałam,że leżaczek po moim pierwszym dziecku wróci do nas :szok:
Czyli ma jakieś 6 lat,po moich dzieciach korzystała jeszcze inna dwójka dzieci i w stanie dobrym wraca do nas :-D
 
reklama
Parę rzeczy zostało mi po córci, albo gdzieś wypożyczone jest u rodzinki, ale wózek na pewno będę musiała kupić, bo poprzedni Peg Perego sprzedałam.
Teraz potrzebuje coś leciutkiego bo czeka mnie noszenie na 4 piętro-podobają mi się Mutsy Urban Rider, ale muszę w sklepie go sobie ponosić.
Mutsy super wózek, gdyby nie cena też bym się na niego zdecydowała przy córci, ale ze względu na koszt wzięliśmy x-landera. ale jeśli chodzi o wnoszenie Mutsy Urban po schodach może Ci być niezbyt wygodnie.
 
Do góry