reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

trochę rzeczy mam po synku, szwagierka będzie rodzić w sierpniu więc też będzie trochę od niej, ale jak będzie upragniona dziewczynka to z miłą chęcią będę coś kupować ale czeka mnie jeszcze kupno wózka i łóżeczka bo po synku sprzedane:(
 
reklama
ja pod tym wzgledem nie jestem przesadna
dla synka kupilam 90% wyprawki w stanach w 4tym miesiacu ciazy
i tu uklon do aspirynki - zazdroszcze ci tych amerykanckich ciuszkow - uwielbiam !!!!
raz w roku korzystam tez z delegacji meza i robie mu mega liste, ale w tym roku anulowali mu usa i wstawili w to mliejsce kanade... a ceny nieporownywalne i zreszta chcialam "moje" sprawdzone firmy, najczesciej bralismy gap, ck, RL i oshkosh :) uwielbiam!

dla drugiego dziecka jaka zdeklarowana zakupoholiczka zbieram ciuszki pomalutku tak dla hobby od ponad roku :)
chlopiecych kupilam tylko kilka sztuk dla przyjemnosci bo mam juz synka, wiec bedzie co odziedziczyc
ale za to nazbieralam juz 2 kartony srednie ciuszkow dla dziewczynki :)
wiec jak sie okaze ze chlopak to bedzie uppppssss... tym bardziej ze tu nie ma lumpkow i ciuszki sa nowe ... nic tylko pozostanie robic tzrecie i zaciskac kciuki zeby byla pannica ;)

za to jesli chodzi o wyprawke : to nasz synek ma 2 lata i 3 m-ce wiec mamy wszystko co trzeba : poczawszy od wozka i mozeczka, przez kzreslo lezaczek, sterylizatory laktatory, i inne
tylko urzadzenie do robienia obiadkow na parze (mialam 2 i 2 w prezencie) szlag trafil... 2 byly i 2 poszly z dymem...
wiec to sobie zamowie u rodiznki na prezent, bo jets naparwde praktyczne :)
aha tak dla zmiany kupilam tez 2 kocyki : poprzednie mialam bezowe a teraz wzielam jeden w delikatnym turkusiku a drugi zolto pomaranczowy z pszczolka :)
aha i przy pierwszym dziecku nie mialam elektronicznej niani, to moze teraz sie skusze
nie wiem jeszcze, w sumie to mam tak wyczulony sluch ze nie jetsem pewna ze bedzie mi potrzebny ten sprzet... oddech dziecka slysze przez stopery w uszach ;)
 
dziewczyny a nie sadzicie ze to za wczas robic zakupy w sumie fajnie jest byc przygotowana ja juz tez nakupywałam ciuszków w róznych rozmiarach i pewnie jak cos tylko upatrze to odrazu nakupuje he ... juz taki urok miec bendziemy ... a planujecie juz wybór wózka kiedy chciałybyscie kupic ? przed samym porodem grudniowym prawda ? bo tak mysle i mysle
 
Jeżeli chodzi o mnie to ja mam wszystkie ubrania i przybory poza łóżeczkiem i wózkiem ;-) juz oglądałam...zresztą teraz chcę bardzo chłopczyka.
 
Ja ma wszystko po córci. Nawet wózka nie będę kupować. Jeśli będzie chłopiec to wiadomo dokupię ciuszków. Chociaż kto wie, jak wpadnę w szał zakupowa bo te dzidziusiowe rzeczy są takie piękne...
 
reklama
Do góry