reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla grudniowych maluszków.

klariss1

Błażej & Kacper Team ;D
Dołączył(a)
12 Październik 2009
Postów
776
Dziewczyny, wpisujcie imiona jakie bierzecie pod uwagę dla swoich dzieci. Czy zgadzacie się z mężem, czy ewentualnie będzie to temat do negocjacji :-)

Fajnie by bylo wiedzieć juz po narodzinach, czy nasze koncepcje się sprawdziły, czy wybrane imię ostatecznie się zmieniło...u mnie te imiona zmieniały sie średnio raz w miesiącu, więc pewnie tym razem tez tak będzie;-)

U nas dziewczynka będzie IGA (ewentualnie POLA )
a chłopiec ???..Błażej już został "wykorzystany", więc będzie ciężko, ale może ALEKSANDER, EMIL, SZYMON
 
Ostatnia edycja:
reklama
hihi kolejny cudowny temat Klariss, normalnie czytasz w moich myślach, fakt faktem nei mam jeszcze imion do końca wybranych, a tym bardziej mój mąż nie jest w pełni ich świadomy, ale może z Waszych propozycji uda mi się coś podejrzeć.
Dla mnie ważne tak jak wcześniej tak i teraz było i jest to by nikt w najbliższym otoczeniu nie miał dzidzi o tym samym imieniu( wiem wiem, głupie, ale jakoś chciałam uniknąć powtarzalności,a że 3/4 dzieci u mnie to chłopcy więc jest mega trudno coś wybrać fajnego)
Ale do rzeczy
dziewczynka: Paulina , Karolina( wybór wspólny z poprzedniej ciąży) Lena ( moje aktualne widzi misie)
chłopiec: Mikołaj ( mąż jeszcze nie wie... ale kiedyś na początku związku mówił że mu się podoba )
 
u nas
dziewczynka Nadia
chlopca nie mamy;/ tata przy pierwszym chcial mikolaja ale ja nie chcialam:)
jeszcze musimy nad chlopcem pomyslec dziewczynka napewno Nadiiiiaaaaaaa
 
reklama
Super temat, niby było coś na głównym, ale kto by to znalazł???:-)
Rojku, mój młodszy brat ma teściów o tych imionach - właśnie Leon i Aniela:-D..
No a teraz nasze typy:
dziewczynka: Marta albo Martyna
chłopiec: Jędrzej (mój chciałby Andrzeja, ale jakoś muszę go przekonać do mojej wersji) ;-)
 
Do góry