reklama

Imiona dla grudniowych maluszków.

Temat na forum 'Archiwum grudzień 2011' rozpoczęty przez klariss1, 8 Czerwiec 2011.

1. klariss1

klariss1 Błażej & Kacper Team ;D

Dziewczyny, wpisujcie imiona jakie bierzecie pod uwagę dla swoich dzieci. Czy zgadzacie się z mężem, czy ewentualnie będzie to temat do negocjacji :-)

Fajnie by bylo wiedzieć juz po narodzinach, czy nasze koncepcje się sprawdziły, czy wybrane imię ostatecznie się zmieniło...u mnie te imiona zmieniały sie średnio raz w miesiącu, więc pewnie tym razem tez tak będzie;-)

U nas dziewczynka będzie IGA (ewentualnie POLA )
    a chłopiec ???..Błażej już został "wykorzystany", więc będzie ciężko, ale może ALEKSANDER, EMIL, SZYMON

Ostatnia edycja: 8 Czerwiec 2011
  2. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

Dobry temat:-)

Dziewczynka : Amelia, Oliwia, Julia (jak narazie) :-)zapewne sie cos zmieni
    Chłopczyk : w tym momencie tylko Alan :-) z chłopakiem bedzie ciężej;-)

3. reklama
  4. dagne

dagne Fanka BB :)

Dziewczynka: Kaja, Nina, Malwina, Maja (pewnie coś mąż jeszcze dorzuci nowego:)
    Chłopczyk: Tobiasz, Nikodem.

5. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

o! świetny temat :-) :tak:

dziewczynka: Hania
    chłopiec: tutaj jest problem, bo nie mamy typu... :dry:

6. rojku

rojku Gość

My już wspólnie po pertraktacjach wybraliśmy:
    Leon lub Aniela

7. asko_

asko_ ko&ko-ski

hihi kolejny cudowny temat Klariss, normalnie czytasz w moich myślach, fakt faktem nei mam jeszcze imion do końca wybranych, a tym bardziej mój mąż nie jest w pełni ich świadomy, ale może z Waszych propozycji uda mi się coś podejrzeć.
    Dla mnie ważne tak jak wcześniej tak i teraz było i jest to by nikt w najbliższym otoczeniu nie miał dzidzi o tym samym imieniu( wiem wiem, głupie, ale jakoś chciałam uniknąć powtarzalności,a że 3/4 dzieci u mnie to chłopcy więc jest mega trudno coś wybrać fajnego)
    Ale do rzeczy
    dziewczynka: Paulina , Karolina( wybór wspólny z poprzedniej ciąży) Lena ( moje aktualne widzi misie)
    chłopiec: Mikołaj ( mąż jeszcze nie wie... ale kiedyś na początku związku mówił że mu się podoba )

8. agniesiaa81r

agniesiaa81r Fanka BB :)

dla dziewczynki Martynka lub Natalia,a z chłopcem problem,bo ja chcę Mikołaja,a tata nie :-p

9. żabcia_tbg

żabcia_tbg Maciusowa Mama

dziewczynka Zosia a na drugie Bożena
    chłopczyk Piotruś chociaż tutaj się jeszcze zastanawiamy a na drugie na pewno Marek

10. reklama
  11. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

u nas
    dziewczynka Nadia
    chlopca nie mamy;/ tata przy pierwszym chcial mikolaja ale ja nie chcialam:)
    jeszcze musimy nad chlopcem pomyslec dziewczynka napewno Nadiiiiaaaaaaa

12. maxwell80

maxwell80 Mamusia cukiereczków M&M

Super temat, niby było coś na głównym, ale kto by to znalazł???:-)
    Rojku, mój młodszy brat ma teściów o tych imionach - właśnie Leon i Aniela:-D..
    No a teraz nasze typy:
    dziewczynka: Marta albo Martyna
    chłopiec: Jędrzej (mój chciałby Andrzeja, ale jakoś muszę go przekonać do mojej wersji) ;-)

Poleć forum