reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
młodamamusia dzięki, wsio dobrze, dziś dnia się obijam i odpoczywam ;-) byłam tylko po zwolnienie, z piesiem dada, no i od banku się odbiłam ;-) A ty to niedługo finisz :-)

A słuchajcie mam pytanko, mam w tym roku komunię chrześniaka... zapodajcie jakiś pomysł na prezent :-)
 
Mlodam no niedługo finisz im blizej tym bardziej się boje:-(
A u ciebie tez juz połowa ciąży :-D ;-) Tobie tez to szybko minie;*
 
Mlodam idź idź poleż ;**
A co do prezentu , hm no co takiego chłopakowi mozesz kupić? ;-) ja bym dała pieniążki do koperty i jakiś łańcuszek. Albo kamere ;-)
 
mlodamamusia Nie praktykujemy zajączka jakoś tak... :)))) A po świętach... hmmm cieszę się, że już się skończyły... :)

renne ojejku !!!!!! GRATULACJE :))))))))))))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry