reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
jak to, juz??????????
jak to mozliwe, ze mozna miec brzuch ciazowy w 5,6 czy nawet 7,8 tygodniu ciazy?
najedzony to moze tak....
ja tam mam nadzieje, ze nie wyskoczy za szybko, nie chce mi sie calej szafy przewalac, zeby wykopac te ciazowe ciuchy....no ale moze ja jestem jakas nienormalna...ciesze sie bardzo na ta ciaze, ale na wyglad sloniatka troche mniej, zwlaszcza na samej koncowce. Aha chociaz teraz to ma byc zima, moze tak bardzo nie spuchne, oby...
 
u mnie na szczescie tez nie ma jeszcze brzucha i licze że w spodnie ciążowe wskocze tak jak poprzednio w 20tc :)

oooo to podobnie jak ja! i tez bym chciala, zeby tym razem tak bylo, chociaz mowia, ze w drugiej ciazy brzuch szybciej wyskakuje.
i jeszcze ta zima do tego...ciuchy moze nie beda, az takie problematyczne, gorzej z butami, ja mam wszystkie buty na obcasie, jestem niska, a maz wysoki i w ogole lubie, a teraz to nie wiem w czym przechodze, chyba w kaloszach....albo wcale nie bede z domu wychodzila, ot co hehe!
 
ja poprzednio rodziłam w maju więc też głownie zimą miałam brzuch.tuniki,leginsy,kozaki wszystko mam dalej w szafie :) z rzeczy typowo ciążowych mam tylko spodnie z pasem
też słyszałam że drugi brzuch wyskakuje dość szybko,oby nie! :)
 
A mi dziewczyny się wydaje, że już mi brzuch rośnie hehe, mąż mówi ze to prawda ale tylko po jedzeniu ;) A macie może jakieś objawy? Ja mam strasznie bolące piersi i zgagę, której nigdy wcześniej nie miałam....
 
Ja w sumie tą ciąże zaczynam z większą wagą niż poprzednio...:/ trzeba będzie się nieco pilnować... A brzuszek w drugiej ciąży podobno szybciej wyskakuje...
 
wierz mi, ze ja tez nie taka mała...wiecznie na diecie i brzucho to ja tez mam, ale na pewno nie ciazowe:-D aaa no, ze mam to zadna nowosc, ale widoczne i na codzien cwicze go tak,ze chodze caly czas na wdechu;-):-D
agnieszkazaba- fajnie Ci ze masz wszystko co potrzeba na zimowa ciaze, ja rodziłam 3 wrzesnia, a wiec cale lato przechodzilam w ciazy, w wiekszosci w swoich normalnych bluzkach, niektore sie powyciagaly na brzuchu, tylko spodni mialam ze dwie pary ciazowe
 
reklama
Do góry