reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
Ostatnia edycja:
Widze że u ciebie się już Kruszynka rozpycha, bo brzuszek Ci się powiększył. Ja bym już chciała żeby mi się zaokrąglił, żebym mogła go dumnie prezentować. Musze sie zebrać i zrobić zdjecie mojego brzuszka bo nie wiadomo czy kiedyś będę jeszcze taki mieć :D Jak zrobię to tutaj wstawie
 
Atan widzę że szczęśliwa jesteś bardzo bo już prowadzisz kronikę brzuszka:) Jeszcze trochę i Maluchy będą się w Naszych brzuszkach rozpychać i kopniaki dawać:)
 
MammamiaE
To ze Tobie urosl powiekszyl sie pozniej to nie swiadczy ze wszystkim ma byc tak jak Tobie :)

W moim przypadku w 2 miesiacu wygladalam juz w pierwszej ciazy jak opuchniety balonik a w drugiej mialam juz w 8 tyg maly brzuch wiec nie ma reguly
Swoja droga nie chce sie klocic ale czy nie wolno nam sie kazdej na swoj sposob cieszyc ciaza???

Ja nie moge dopiac spodni i staram sie nie uciaskac brzucha bo zaraz mi niewygodnie ale na razie brzuch mam maly tzn taki po 2 ciazach :)


Atan
sliczny brzusio calusy dla kruszynki
 
Ostatnia edycja:
a ja wam dziewczynki powiem ze brzuszek mi sie powiekszyl i nawet wczoraj moja gin sie zapytala czy to z przejedzenia ale zaczela dotykac i mowi no to widze ze brzuszek juz rosnie ;) nawet na usg szukala czu 2 dzidziusia niema bo sie troszke zszokowala :) przy 2 ciazy brzuszek jest wiekszy i zaczyna sie pojawiac wczesniej a jezeli jest dzidiz duze to i brzuszek wczesniej widac tak mi tlumaczyla ;) wiec jest to mozliwe ze juz widac :) zdie3cie dodam popoludniu bo teraz za sprzatanie musze sie wziasc i za obiadek zachwile ;) atan sliczny brzuszek :) na koniec ciazy bedziemy wielkie brzuchate ciezarowki jak tak dalej pujdzie ;)

http://www.suwaczki.com/]
eiktxm5e5cwmtpl5.png
[/url]

http://www.suwaczki.com/]
17u9sg18iwtq510q.png
[/url]
 
reklama
Do góry