reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

roczkowe przyjęcie :)

misiuunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2010
Postów
225
Hej :) Wiem, że jeszcze zostało troche czasu, niektórym więcej niektórym mniej do 1 urodzin :) Planujecie urządzić przyjęcie swoim maluszkom? :)
Ja chciałam zrobic przyjęcie na mieszkaniu, ale chyba nie będziemy w stanie pomieścić gości :p (chociaż planuje tylko najbliższych zaprosic) tak to jest jak sie ma małe mieszkanko.. :p
oczywiście duzo baloników, bo mała uwielbia :) najbardziej jest mi przykro, bo Maja będzie sama .. nie mamy żadnych małych dzieciaczków :(
a torcik dodaje w załączniku :) mam zamiar taki zamówić lub zrobić jeszcze sie zastanawiam :)

a Wy jak planujecie uczcić ten dzień ;>? :)))
 

Załączniki

  • SL377606.jpg
    SL377606.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 176
reklama
misiuunia torcik sliczny, no ale jak sie ma Maje, to i musza byc pszczolki:-D.
jakos specjalnie jeszcze nie myslałam, ale pewnie bedzie przjecie w domku dla chrzesntch i dziadkow, ale i tak prawoie 20 osob sie uzbiera z dzieciakami, razem z Antosiem bedzie ich 6
 
pewnie, ze muszą być pszczółki :) ale cena tortu poraża :p 160 zł na około 10 osób ;OO osób będzie więcej, ale nie zamawiam większego tortu, bo to tylko po kawałeczku sie je. Upiekłabym go sama ale boje sie, ze cos nie wyjdzie, a chciałabym zeby ten 1 był wyjątkowy ;)):D:D

rety ale Ci zazdroszcze, tyle dzieciaczków, Antos na pewno będzie zadowlony i bedzie miał sie z kim bawić :):)
 
Hej :) Wiem, że jeszcze zostało troche czasu, niektórym więcej niektórym mniej do 1 urodzin :) Planujecie urządzić przyjęcie swoim maluszkom? :)
Ja chciałam zrobic przyjęcie na mieszkaniu, ale chyba nie będziemy w stanie pomieścić gości :p (chociaż planuje tylko najbliższych zaprosic) tak to jest jak sie ma małe mieszkanko.. :p
oczywiście duzo baloników, bo mała uwielbia :) najbardziej jest mi przykro, bo Maja będzie sama .. nie mamy żadnych małych dzieciaczków :(
a torcik dodaje w załączniku :) mam zamiar taki zamówić lub zrobić jeszcze sie zastanawiam :)

a Wy jak planujecie uczcić ten dzień ;>? :)))

Ja polecam Hulakula przy ul. Dobrej, budynek Biblioteki Uniwersyteckiej. Robilam tam pierwszemu synkow i dugiemu tez tam zrobię. Kolorowe salki urodzinowe, do dyspozycji plac zabaw, z którego ciężko jest wyciągnać dzieci:) Można zamówic dobre jedzonko u kelnerek, tort i przekąski będa już czekały na dzieci........Jak macie jakies inne ciekawe miejsca to proszę podzielcie sie uwagami.
 
U mnie roczek bedzie na ogrodzie i modle sie o pogode:-)...bedzie okolo 30 osob a co do torcików to planuje dwa...jeden dla gosci a drugi malutki dla Agatki-niech robi z nim co chce...mam nadzieje,ze łapskami swoimi malutkimi rozszarpie go i wymaze sie cała:-D
 
hulakula to chyba w warszawie, na szczęście nie mieszkam tam ;d
z resztą 1 urodziny w lokalu ? to chyba nie najlepszy pomysł, chyba, ze nie ma sie gdzie zrobic ;/

noo w ogródku super :) tylko zeby pogoda dopisała :) ja niestety nie mam jeszcze ogródka :D
 
pewnie, ze muszą być pszczółki :) ale cena tortu poraża :p 160 zł na około 10 osób ;OO osób będzie więcej, ale nie zamawiam większego tortu, bo to tylko po kawałeczku sie je. Upiekłabym go sama ale boje sie, ze cos nie wyjdzie, a chciałabym zeby ten 1 był wyjątkowy ;)):D:D

rety ale Ci zazdroszcze, tyle dzieciaczków, Antos na pewno będzie zadowlony i bedzie miał sie z kim bawić :):)

cena rzeczywiecsie porazajaca. Ja jak zamawiałąm na chrzest to kg tortu kosztował bodajze 33 zl, wiec za tort na 50 osob zapłaciłam około 170 zl, bo liczy sie 10 dag na osobe. To był tort prostokatny, smietanowy, bo innych nie lubie. Za taki w kształcie autka czy postac z bajki kosztuje w tej samej cukierni 45 zł za kg.
odnosnie dzieciakow to sa dzieci rodzenstwa mojego i meza, najstarszy ma 8 lat, a najmłodsza 2 m-ce. Ale na ta chwile to Antos sredni kompan do zabawy:-p
 
no niestety ale to i tak najtanszy jaki znalazłam w krakowie ;/ nie moge nic innego znaleźć :p w piekarniach na osiedlu tez pieką ale nie ma pszczółek i nie można przynieść własnego projektu ;/

zastanawiam sie też co Maja moze dostać na prezent zeby była zadowolona, bo juz sie pytają :p chciałam rowerek, ale w sumie to juz koniec września bedzie, nie wiadomo czy będzie chciała w przyszłym roku jeździć na rowerku ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze dziewczyny to u mnie za kg tortu jakies około 65-70 zł musze liczyc-masakra jak cukiernie sie cenia:wściekła/y:...jesli chodzi o prezencik urodzinowy to tak sobie pomyślałam,ze umówie nas na jakąs sesje zdjeciową do fotografa:-)...pamiątka pozostanie na całe zycie:tak:
 
Do góry