reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

roczkowe przyjęcie :)

reklama
joasiu przeciez obie mamy dzieci męża w niedziele na spacerek 2 godz i ciacho gotowe :) badz zostaje wieczorek zazwyczaj u mnie tak jest tego torcika skonczylam o 12 w nocy hehe ale bylo warto:p
 
Też się zastanawiałam żeby samej upichcić torcik ale przez przypadek wlazłam na tą stronkę Lukrowe Fantazje - torty artystyczna, Warszawa i się zakochałam nie wiedziałam że można takie cuda zrobić i teraz mam dylemat sama zrobić czy zamówić takie cudo Zawsze jak byłam mała to marzyłam o takim fajnym torcie ale nigdy się nie niego nie doczekałam więc może teraz? :-D
 
glukoze masz w każdym sklepie spożywczym, u mnie np. w lewiatanie leży tam gdzie produkty dla naszych maluchów ;OOO ;/ a barwniki spożywcze też raczej powinny być w większych marketach, ja akurat kupiłam w małym sklepiku gdzie są akcesoria do tortów :D
 
moniko ty jestes z torunia wiec predzej znajdziesz jak ja w tej dziurze... ciotka mi kupowala w trn w sklepie piotr i pawel wiec i ja tam cie odesle :) a glukoza tak jak misiunia napisala w kazdym spozywczaku u mnie na polce z np proszkiem do pieczenia i kislem :D
 
reklama
Monika w aptece też mozna kupic opakowanie 50 i 100 gr
ale wiem że bywa również w spozywczych na dziale z rzeczami do pieczenie albo w marketach koło cukru
 
Do góry