reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

roczkowe przyjęcie :)

reklama
hej :) ja dzisiaj piekę torta dla siebie i meza :) ale lukier niestety mi nie wyszedł więc zamówiłam na allegro gotowy o smaku czekoladowym :)))
biszkopt juz upiekłam wczoraj, jest piękny:-D :D a dzisiaj reszta, jak go skoncze to wstawie jakieś fotki ale to dopiero jutro :)
 
Wstawiam wam link do strony z pomysłami na torciki dla dzieci Children's Birthday Cakes on CakeCentral.com

Ja chcę zrobić tort sama.
Już mam trochę doświadczenia z masą plastyczną z glukozy i jak będę miała czas to ją zrobię ale jak nie to normalnie zrobię krem maślany i tyle.

Mój pomysł to upiec duży prostokątny biszkopt i z niego wyciąć cyfrę 1 :-) Poza tym planuję upiec muffinki, polać je lukrem i posypać smarties albo kolorową posypką.
 
hej :) ja dzisiaj piekę torta dla siebie i meza :) ale lukier niestety mi nie wyszedł więc zamówiłam na allegro gotowy o smaku czekoladowym :)))
biszkopt juz upiekłam wczoraj, jest piękny:-D :D a dzisiaj reszta, jak go skoncze to wstawie jakieś fotki ale to dopiero jutro :)
Torcik już gotowy-piekłam ten z przepisu na ten z pszczółkami.Nie robiłam 3 części tylko całą masę wylałam do formy.Za bardzo nie wyrósł i tylko przekroiłam na pół,dałam budyń w środek.Robiłam masę plastyczną,kwiatki mi nie wychodziły a masy było tyle że kulę zamroziłam na następny raz-można?Wyszedł słodki,może budyń jakiś kwaskowy dać bo dałam śmietankowy.
Dla małej jak bym robiła to na masę położę jakieś żelki kolorowe a w środek kolorowa świeczka.
 
zrobiłam tego torta hahahaha ja nie wiem czy to jest jadalne :no::no: :p
przekonamy sie jutro :pPP

jutro wstawie fotke, bo mi sie bateria w aparacie rozładowała :(
 
No widzę, ze torty to goracy temat teraz, ja sie jednka nie odwaze i zamówie w cukierni obok robia pyszne, ewentualnie dekoracje sama ustroje a co tam :)
a co z prezentami na roczek?jakies pomysły? chrzestni mnie zadręczaja pytaniami...
 
reklama
ja dla Mai na roczek zamawiam w cukierni :p a ten co zrobiłam wczoraj.. rety... chyba z 10 razy wałkowałam ten lukier od nowa;/ no i ciągle olej zeby si nie przyklejał i teraz wygląda tłusto :p ehhh chyba wyjdzie na to, ze na trocie będa tylko świeczki ale nie bedzie on do zjedzenia :p hahaha

a sanki w necie są :) myslałam o tym nawet :)
 
Do góry