reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

roczkowe przyjęcie :)

tak jak obiecałam dodaje moje dzieło :p bardzo sie świeci od tego oleju ehhh... ;// myśle ze nie bedzie sie dało tego zjeść ale tort jest ;d na środku zostawiłam miejsce na świeczki :p
 

Załączniki

  • P8200748.jpg
    P8200748.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 138
reklama
ksiulka ten jezdzik-pchacz ma z tyłu taki jakby dłuższy stopien, klocek, ktory ma zapobiegac wywrotce, mały ani razu jeszcze "gleby" nie zaliczył. Po prostu synek opiera raczki na oparciu i pcha przed soba autko lub tez wsiada na nie i tak smiesznie odpycha sie nozkami, na razie do tyłu mu najlepiej wychodzi. Oczywiscie melodyjki i mrugajace swiatełka tez sa super [tylko nie dla uszu mamusi..litosci po calym dniu ;)
 
My mamy już przyjęcie urodzinowe za sobą :-)
Uroczystość na 13 osób w restauracji. Nic wielkiego: kawa, ciasto, tort i przystawki.
Wszyscy zadowoleni :tak:

Na torcie ulubieniec Igorka czyli Zygzak McQueen :-D

Tort.jpg

I jeszcze mój mały przystojniak ;-)
Zobacz załącznik 387704
 
przyjęcie jeszcze przed nami, ale Majka dostała juz od moich rodziców prezent, wybraliśmy w sklepie stolik edukacyjny chicco 2w1, po jednej stronie melodyjki rózne przyciski, a z drugiej stolik do układania klocków które też w komplecie :) bardzo fajny :D Mai sie podoba narazie strona z melodyjkami :D bawi sie na zmiane kierownicą i stolikiem, chyba potrzebne jej były nowe zabawki uffff :D
 
Ja choc spóznione ale dodam zdjęcia Michasia z urodzin:)
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    93,6 KB · Wyświetleń: 131
  • Kopia MICHAŚ SIERPIEŃ 2011-ROCZEK! 115.jpg
    Kopia MICHAŚ SIERPIEŃ 2011-ROCZEK! 115.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 98
  • Kopia MICHAŚ SIERPIEŃ 2011-ROCZEK! 135.jpg
    Kopia MICHAŚ SIERPIEŃ 2011-ROCZEK! 135.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 97
Witajcie kochane!!!
Nie mam za bardzo czasu ale chociaż gdzieniegdzie popisze coby sie przypomnieć :tak:
w sobotę mieliśmy ROCZEK Lilu...osób na imprezie 34!!! w tym 12 dzieci poniżej 12lat, kawalerki już nie liczę:-p Lila wniebowzięta jak i reszta mojego przychówku:-p roboty miałam max, ale było tak odlotowo, pogoda dopisała..dzisiaj ogarniam chate bo przecież poprawiny były:tak:
Fotki w nowym poście bo Lili woła mamusie;-)
 
reklama
MAmusie u nas też roczek za nami i przedstawiam tort Laury mojej roboty:-)
 

Załączniki

  • DSC_1232.jpg
    DSC_1232.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 116
Do góry