reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

roczkowe przyjęcie :)

monkami: niezły pomysł z tą sesją :D chyba musze cos poszukać na ten temat ;d chociaż nie wiem jak Twoje maleństwo ale moja jest bardzo ruchliwa i coś mam wątpliwości czy jakiekolwiek zdjęcia by wyszły :D
 
reklama
misiunia Tort super :)
Ja nie wiem jak ja zrobię to przyjęcia, bo idziemy 24 na wesele a 22 Olek ma roczek więc chyba imprezkę zrobimy 22. Tylko chrzestni dziadkowie bez szaleństwa co i tak nie zmieści mi się w domu jak pradziadkowie przyjdą...
 
a ja tak myślałam żeby zrobić impreze typowo dla dzieci dużo balonów słodyczy zabawek itd. a dla rodziców dziadków i reszty rodziny jakieś ciasto kawa herbata ewentualnie jakieś winko nie chcę robić nic wielkiego bo po pierwsze nie mam zbytnio kasy a po drugie nie chcę żeby wszyscy się pochlali jak to zawsze przy takich imprezach bywa to ma być typowo dziecięce przyjęcie ;-) a myślałyście już nad prezentami??
ja zanalazłam coś takiego ale nie jestem jeszcze w 100% przekonana do tego prezentu interaktywny MULTI-JOY-BOX kolorowa kostka odRAMIZ (1694478144) - Aukcje internetowe Allegro
 
witam,
my roczek chyba tak jak chrzciny zrobimy w knajpce za chrzciny na 16 osób z wszystkim łącznie z tortem daliśmy 1100zł kawa ciacho 3 rodzaje zimna płyta 2 ciepłe posiłki napoje resztę jedzenia do domu dostaliśmy. i roczek chyba tez tam odprawimy robią torty z własnego projektu wiktor strasznie lubi samochody więc pewnie będzie torcik autko i na prezent zabawka jakiś interaktywny pojazd:) w domu nie ma miejsca. w z wyprowadzki nici ;/ z sesją fotograficzną dobry pomysł :):) wracając do tortu moja koleż. synkom piekła zawsze sama był batman spiderman misi piłki i co ino zawsze ładnie jej to wychodziło ale ja nie umiem chyba sama upiec tortu:)
a torcik pszczólki rewelacyjny :):)
 
Misiunia...moja Agata jest tylko spokojna i grzeczna jak śpi;-)...reszte czasu baaardzo aktywnie spedza,ruch,ruch i tylko ruch...ale to chyba dobrze:-)...taka sesyjka juz dawno mi sie marzyła ale właśnie ze względów ruchowych odpuscilam a roczek to wydaje mi sie akurat:-D...nie wiem czy dobrze mysle,ale rowerki czy inne tego typu zabawki dzieci tak czy siak zawsze mają-jednak one szybko przemijają a taka relacja a zarazem swietna zabawa z rodzicami pozostanie na całe zycie-kiedys jak dorosnie bedzie miała choc minimalny obraz tego jaka była w dziecinstwie:-)...kazdy myśli inaczej...ja biore przykład z siebie-czułabym sie wspaniale gdybym miała swój dzieciecy albumik-taki stworzony przez fotografa;-)...bo zdjec takich codziennych to zapewne kazda z nas ma wiele...
Gosiunia...fotograw jak dla mnie rewelacja:tak:...o takie własnie cos mi chodzi...tak troszke intymnosci...
Ja rowniez mam juz upatrzonego;-)...kolezanke...
...chociaz posiadam lustrzanke z wyzszej półki to za zadne skarby nie jestem w stanie wyczarowac takich fotek...
 
Ostatnia edycja:
ja w sumie jeszcze zastanawiam sie zeby na prezenty dostała sanki :D ze śpiworkiem ;) na pewno sie przydadzą w zimie :)
 
misiunia bardzo dobry pomysl z sankami a torcik rewelacja dla mai w sam raz:D
jak chcesz moge podac ci przepis na wspanialy krem i ta mase .. a nawet mozesz sobie zobaczyc filmik jak robi sie ta mase na youtube wpisz tylko masa cukrowa lub lukier plastyczny jest i pzrepis i wykonanie rewelacyjnie sie to robi i bardzo prosto polecam a gdy masz watpliwosci ze nie wyjdzie mozesz zawsze sprobowac zrobic przed taki probny :) a gdy zrobisz go sama napweno bedzie ci milo slyszec komentarze od gosci ze pyszny torcik :) i zostanie troche wiecej kasy w portfelu:)
 
jakbyś mogła to podaj mi te przepisy :) w sumie mamy za miesiąc z mężem urodziny to moze sprobuje upiec nam jakiś kolorowy torcik :D a jak wyjdzie to i dla Mai upiekę :)
 
reklama
tu kochanie jest filmik z przepisem na mase ale jak sie widzi to i łatwiej zawsze ‪Jak zrobić biały tort ślubny - z lukrem plastycznym - www.kotlet.tv (HD)‬‏ - YouTube a na pyszny krem :
8 żółtek
1 mały cukier waniliowy
50g mąki pszennej
1 płaska łyżeczka cynamonu ( ja nie dałam bo zapomniałam heh)
15dgk cukru pudru
250ml mleka ]
25dgk masła (miekka, cała kostka, ja dałam kasie)
żółtka zmiksowac z cukrem pudrem i waniliowym dodac cynamon powoli wmieszac make. mleko zagotowac i zdjac z ognia po czym wymieszac z masa z zółtek ( ta robiona predzej). Wstawić ponownie na mały ogień i podgrzewac ciagle mieszajac po kilku minutach krem zacznie gestniec ( musi miec konsystencje gestsza jak budyn , ja zdjelam jak juz nie moglam mieszac lyzka:p ) Wystudzic i jak krem bedzie zimny to zmiksowac z maslem . koniec:p ale oczywiscie mozesz uzyc jakiego kolwiek kremu z paczki na biszkopt nie bede pisac bo sprawdzonego przepisu nie mam i nigdy mi nie chce wyjsc hehe taki jak ja chce:) ale w neciku napewno znajdziesz jakis odpowiedni dla siebie ... no i powodzonka jak juz zrobisz to wstaw zdjecie ja sie pochwale co zrobilam w sobotke IMG_3600.jpgIMG_3592.jpg tyle ze juz wiem ze na nastepny raz ciensza warstwe trzeba dac masy bo za slodko byllo:)
 
Do góry