reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)


nasia swietne linki..................a ja do allegro nie mam dostepu..tzn mam i co z tego jak ja tak daleko................buuuuuuuu chce do domu,chociaz na zakupy))))))))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
ciekawe w ilu biedronkach sa te zabwaki- bo nie wiem jak w waszych miastach - ale u nas w dyskontach (czyle nie tylko biedronka;)to zazwyczaj polowa rzeczy gazetkowych...ciekawe od czego to zależy:confused:

nasia
-- zabawki naprawde extra i wyglądaja na solidne - co do skoczka- hmmm...ja bym go bardziej nazwała siedzikiem okracznym ;-)
 
Ostatnia edycja:
ciekawe w ilu biedronkach sa te zabwaki- bo nie wiem jak w waszych miastach - ale u nas w dyskontach (czyle nie tylko biedronka;)to zazwyczaj polowa rzeczy gazetkowych...ciekawe od czego to zależy:confused:

nasia
-- zabawki naprawde extra i wyglądaja na solidne - co do skoczka- hmmm...ja bym go bardziej nazwała siedzikiem okracznym ;-)

U mnie w jednej już nie dostałam, 2 dni temu byłam w drugiej i była cała góra tych zabawek - kupiłam jedną, wczoraj miałam iść po jeszcze jedną i drugą dla koleżanki, ale padało i nie poszłam. Dziś już nie było, więc chyba po prostu idą jak świeże bułeczki, bo było ich naprawdę sporo. Na pocieszenie trafiłam na promocję pieluch Dada - po 19,99zł za paczkę.
 
ciekawe w ilu biedronkach sa te zabwaki- bo nie wiem jak w waszych miastach - ale u nas w dyskontach (czyle nie tylko biedronka;)to zazwyczaj polowa rzeczy gazetkowych...ciekawe od czego to zależy:confused:

nasia
-- zabawki naprawde extra i wyglądaja na solidne - co do skoczka- hmmm...ja bym go bardziej nazwała siedzikiem okracznym ;-)
pewnie od tego jak sklepy pozamawiają, od kierownika, osoby odpowiedzialnej za zamówienia i od poyty na te towary w danej dzielnicy

Za to w tesco (w tych całodobowych) jest promocja gdzie zabawki są za 1/2 ceny i bębenek co ma Krzysiu tab będzie za 29 plnów

Suseł generalnie garnuszek na klocuszek to rewelacja, jeśli chodzi o zabawki fisher pricei my taki też nabędziemy.
 
Ostatnia edycja:
Co do garnuszka my taki mamy - obecnie na Stasiu nie robi zadnego wrazenia. Ale tak sobie dumam ze bez sens gdy te dziurki na klocuszki sa z boku garnuszka, bo dziecku bedzie tam bardzo trudno dopasowac ksztalt i wrzucic... Lepiej jakby bylo "od góry". Wiem, ze fisher price ma tez takiego slimaczka, gdzie wlasnie klocki wrzuca sie od gory. Jedyne co fajne w garnuszku to te piosenki.
 
Co do garnuszka my taki mamy - obecnie na Stasiu nie robi zadnego wrazenia. Ale tak sobie dumam ze bez sens gdy te dziurki na klocuszki sa z boku garnuszka, bo dziecku bedzie tam bardzo trudno dopasowac ksztalt i wrzucic... Lepiej jakby bylo "od góry". Wiem, ze fisher price ma tez takiego slimaczka, gdzie wlasnie klocki wrzuca sie od gory. Jedyne co fajne w garnuszku to te piosenki.

Angelka ale te zabawki są jeszcze nie dla naszych dzieci, spokojnie za jakiś czas i Staś będzie umiał włożyć z boku kształty, to w swoim czasie. Dziecku nie przychodzi łatwo dopasować kształt czy z boku czy góry, to trochę trwa uwierz mi.

Nawet wieża z kółek to wyczyn żeby odpowiednio to powrzucać to nie lada wyczyn i miesiące praktyki.
FISHER PRICE KLASYCZNA PIRAMIDKA (C7483) (1734851761) - Aukcje internetowe Allegro - taka na przykład

co do zabawek fishera to sa fajne, bo naprawdę wytrzymałe
Ja planuję kupić jeszcze Kubie takie klocki:
FISHER PRICE - AKTYWNE KLOCKI, KRAKÓW (1718029406) - Aukcje internetowe Allegro
 
Taki młotek z "wbijakami" kupiłam w Ikei dla starszego synka. Dziś uderzał nim szybę w drzwiach ;-):-D

U mnie w Biedronce było mnóstwo tych zabawek.

A garnuszek też mamy, ale mój syn zanim nauczył się wrzucać do niego klocki, to już mu się znudził :-D
 
reklama
Do góry