reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2011' rozpoczęty przez zanbab, 10 Czerwiec 2010.

1. zanbab

zanbab Zaangażowana w BB

Pomyślałam sobie, że jest to wątek, który dla Nas które zostaną po raz pierwszy mamami to bardzo interesujący temat. Jest ogromny wybór na rynku wózków, łóżeczek, smoczków,buteleczek, fotelików i innych przydatnych sprzętów:-)
    Mam nadzieję, że doświadczone mamy podzielą się z nami swoją wiedzą na ten temat

2. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

ja służę zawszę radą i swoim doświadczeniem. nie bać się pytać, każde pytanie jest ważne i potrzebne

3. reklama
  4. tygryskowa

tygryskowa Fanka BB :)

Kiedy zamierzacie kupić pierwszą rzecz dla maluszka, choćby śpioszki? Mnie już teraz korci by coś kupić;-)

5. kamcia.r

kamcia.r Zaciekawiona BB

Hej ja też chętnie służę pomocą:-)

Szczeże mnie też korci żeby coś kupić ale poczekam do wtorku i wizyty u gin.
    Ale wózki już oglądałam parę razy:-)

6. zanbab

zanbab Zaangażowana w BB

dla dziewczyn z Wrocławia i okolic: w sierpniu odbywają się targi dla kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci do lat 9, Mother&Baby 7-8.08.2010. Pewnie będie można zobaczyć mnóstwo rzeczy dla dzieci. Chcę tam pójść, może uda mi się coś znaleźć dla maleństwa:-).
    W Warszawie targi te maja być19-20.06.2010

7. sylvanas

sylvanas Mamusia Kajtusia :)

Bardzo fajny pomysł z tymi targami. Na pewno sie wybiore chocby ze wzgledu na moj zawód :) Ja jeszcze z zakupami poczekam. Przynajmniej do września. :) Co do wózka i innych "grubszych" wydatków to ja jestem juz zdecydowana ;) Ale to chyba normalne, bo jako baby consultantka wiem juz co mi bedzie potrzebne a co nie i na co zwracac uwage ;)

8. aniaprzemka

aniaprzemka Gość

Mnie też! Chyba w ten weekend jeśli się wybierzemy do centrum to już sprawimy sobie jakiś ciuszek dla Maluszka :)

9. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

u nas te targi już były, ale był straszny upał i synek marudził więc tylko rzuciłam okiem, ale jak będziecie miały więcej czasu to warto iść.
    ja z zakupami poczekam do momentu potwierdzenia się płci. ze względu na to, że mam już synka w domu, to i dużo rzeczy po nim będzie jak ulał na kolejne maleństwo.

10. reklama
  11. sylvanas

sylvanas Mamusia Kajtusia :)

super jest własnie przekazywanie ubran czy innych rzeczy z dziecka na dziecko :) Ja na szczescie mam w rodzinie dużo dzieci małych więc pewnie też będe miała zdobyczne ;p

12. zanbab

zanbab Zaangażowana w BB

A możesz podzielic się z nami swoją wiedzą? Jaki jest Twój typ wózka dla dziecka? Foteliku do samochodu? A może podpowiesz nam na co zwracać uwagę?

Poleć forum