reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne przyspieszacze porodu :)

Dziewczyny któraś z Was stosowała może olej rycynowy, albo ma w zamiarze go zastosować? Dzisiaj go kupiłam i mam dylemat czy go użyć. Mam już dość bycia w ciąży i tych wszystkich strasznych boleści które się mnie trzymają od 2 tygodni, bez żadnego rezultatu :crazy:Jakie jest Wasze zdanie na temat tego specyfiku, hmmm...?
 
reklama
Powiem tak, olej rycynowy jak i herbatka maja na celu spowodowanie skurczy jelit, a te zas moga, ale nie musza podraznic do tego samego macice. sam w sobie olej ten jest czyms okropnym i ja nie mam zamiaru niczego przyspieszac. No prócz picia herbatki :-), ktora od dzis zwiekszam do 4 kubkow dziennie, bo tak jak jest napisane na opakowaniu, to sie pije na regulacje przemiany materii.
A dodam jeszcze, ze podobne dzialanie ma lewatywa :szok: ktora oprocz oczuyszczenia jelit nasila skurcze i ulatwia porod.
 
Ja próbowalam chodzenia po schodach,seksiku,jedzenia ostrego,dlugich spacerów. I to wszystko na marne.
Powiedzialam juz sobie ze wiecej nie bede ani jej pomagac ani prosic bo to wszytsko na marne. Sama zdecyduje kiedy bedzie chciala wyjsc.
 
o tak, ponoc kubelek z KFC na ostro dobrze sie sprawdza:)

Błagam, tylko nie jedzcie tego świństwa w ciąży! :szok:
przecież KFC czy inny FuckDonald naszpikowany jest chemia aż sie wszystko świeci.
czytałyście o glutaminianie sodu? http://prawdaxlxpl.wordpress.com/20...e621-w-wiekszosci-produktow-bardzo-szkodliwy/

jest to uzalezniający narkotyk, tzw. "wzmacniacz smaku" :cool:
więc nic dziwnego, że jak pomyslicie o hamburgerze z Maca, albo kurczaku z KFC to Wam sie chce tego jeść. Ale nawet jesli nie dla samych siebie, to zrezygnujecie z tego dla maleństw w Waszych brzuszkach, które niestety same wybrac nie mogą.

W ogóle, jesli chodzi o pikantne żarełko to nie sądzę, by przyśpieszało cokolwiek. ;-)
Całą ciążę, prócz tego, że uważam na wszystko co jem, to dodatkowo specjalnie spożywam żarcie, które jest względnie "zakazane" podczas karmienia piersia, bo może zmieniać smak mleka i drażnic tym dziecko, typu : czosnek, pikantne dania, cytrusy.
Jem przez cała ciążę wszystkiego z tej listy opór, raz, ze lubie, dwa, że zdrowo, trzy - że może małemu nie bedzie przeszkadzała zjedzona przez mame cytrynka czy sosik czosnkowy, gdy będzie mi już wisiał na cycku :-)
Zobaczymy.

A co do innych przyspieszaczy... u mnie ruchu bardzo duzo - do 5 miesiaca ciąży kilka razy w tyg. basen, teraz czeste spacery z psami, sex, sex, sex... :cool2:
sprzatanie - mycie okien, zamiatanie, odkurzanie, ścieranie kurzy...
i co? i wczoraj minął mój termin proodu, a od gina usłyszałam " no, tu naprawde na nic sie nie zanosi" :-p
 
Ostatnia edycja:
Patisa, myślisz, że w tych czasach można uniknąć wszelkich ulepszaczy zapachu i smaku?? Moim zdaniem to niewykonalne. No chyba, że prowadzisz własną eko hodowlę i nic nie kupujesz w "zwykłych" sklepach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja juz nie wierze w zadne tzw. naturalne metody przyspieszenia....
u mnie nic nie zadzialalo...
no moze by pomogl seksik ale niesty maz uparciuch mowi nie!- moze teraz jesli przyjedzie na weekend bo jeszcze nie wiem czy bedzie, skoro juz po terminie da sie namowic...
 
Do góry