reklama

Naturalne przyspieszacze porodu :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2011' rozpoczęty przez assiaB, 11 Lipiec 2011.

1. assiaB

assiaB Fanka BB :)

Kobietki, a raczej mamuśki te obecne i te przyszłe... kombinowałyście coś przy wcześniejszych porodach lub czy macie zamiar coś przyspieszyć teraz , żeby Maluszki wykluły się wcześniej ?
    Mi by się przydało z tydzień wcześniej, żebym na spokojnie męża miała, bo ma obóz sportowy i niestety nie może z niego zrezygnować, jedyne co mu pozostanie, to pędzić 50km do szpitala jak mnie złapie ...
    także może by coś przyspieszył akcję :-D

2. devi

devi Fanka BB :)

ja tez bym chciała przyspieszyc ale ponoc to nie wiele daje bo maluchy sie nas nie za bardzo słuchaja :/ Ale próbowac mozna :D

ruch, seks, ciepła kapiel, herbatka z lisci malin...o takich sposobach słyszałam

3. reklama
  4. Malgo000

Malgo000 Fanka BB :)

Ponoc jeszcze ostre jedzenie...

5. góralka

góralka Fanka BB :)

AssiuB ze mnie się śmiali lekarze w szpitalu, że po schodach chodzę. Oni się pośmiali, ja pochodziłam i wychodziłam 4cm rozwarcia. Chodziłam wieczorem, a rozwarcie przyszło samo, w nocy, podczas snu, nie wiem kiedy. Położne mi rano wierzyć nie chciały, że nic nie czułam w nocy :)

6. devi

o tak, ponoc kubelek z KFC na ostro dobrze sie sprawdza:)

7. cokies

cokies Fanka BB :)

ooo devi mówisz że kubełek z KFC? hmm to też spróbuje

ja na pewno mam sprawdzoną kąpiel ale taką cieplusią bardzo

8. assiaB

o tym słyszałam, chociaż nie zawsze się sprawdza, ale w 13 tyg jak leżałam, z jedna dziewczyną poszłam do sklepiku na dół po schodach właśnie i jej odeszły wody :) chodziła po korytarzu i chodziła, a położna później jej powiedziała, że właśnie schodzenie ze schodów przyspiesza wszystko

9. assiaB

ja całą ciążę nie wzbraniałam się od ostrego, bo uwielbiam ... także to na mnie raczej nie podziała :-(

10. reklama
  11. devi

ja to w sumie co chwile jem kubelak na ostro i jakos na porod sie nie zapowiada :p Ale moze w decydujacej fazie pomaga :) Jesli chodzi o schody to codzinnie pokonuje 3 pietra do domu...moze samo pomoze :)

12. Bishopka

Bishopka mama swoich dzieci

Jeśli dzidzia nie będzie chciała wyjść, to nawet skok na bungee nie zadziała :-D ta k mi powiedział lekarz.
    A z tego co wyczytałam to faktycznie poleacne jest ostre jedzenie (głównie papryczka chili), ananas, herbata z liści malin (aczkolwiek ona nie ma potwierdzonych skutków ubocznych), wiesiołek do picia, i olej rycynowy. Tyle wyczytałam w książce :-)

Poleć forum