reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
fajna ta koszulka ale cena z kosmosu moim zdaniem.
równie dobrze na zwykłą koszulkę można sobie wydrukować obrazek i naprasować. wyjdzie sporo taniej
 
a ja byłam dzisiaj na ostatnich lumpkowych zakupach :( pewnie nie prędko się teraz wybiore.
Ale przynajmniej były udane, kupiłąm śliczny dresik dla młodek, spodenki, bodziaki, krowiego pajaca
i takie nosidełko 2W1 NOSIDŁO - CHUSTA BABY BAG PREMAXX WYPRZEDAŻ (1788095312) - Aukcje internetowe Allegro tylko troszke starszy model chyba bo bez kiezkonek, dałam za nie całe 8 zł, zobaczymy czy sie sprawdzi.

i staniki mi przyszły idealnie z rozmiarem trafiłam, chyba że cycki mi nie wiadomo jak wywali.
Ale miałam farta bo klucza szukałąm od domu i słysze domofon, bym nie zdążyłą odebrać i awizo w skrzynce i średnia przyjemność odwiedzenia poczty.
 
A ja własnie tez zamówiłam biustonosz do karmienia i dzisiaj mi przyszedł a ja patrzę,ze jakis wielki. Zamówiłam misieczkę taką samą jak noszę tylko ciut większy w obwodzie zeby mnie nie cisnął, a okazał sie trochą za duży własnie w miseczce:( mam nadzieję, ze jak juz bedzie mleczko to bedzie w sam raz.
 
Asiu gratuluje udanego polowanka:-)
Ja ostatnio w lumpku upolowałam ciepła bluzę z kapturkiem,fajnego pajaca i sukienke dla Ewy i wszystko było po 5zł:-)
Kati po porodzie piersi jeszcze urosnął:-)
 
reklama
Asia fajnie że jeszcze coś się udało kupić przed porodem.

Ja byłam teraz niedawno na zakupach lumpkowych w poszukiwaniu czegoś cieplejszego - kurteczki/ kombinezonu itp, ale na razie większość letnich rzeczy jest ;/ Jakimś cudem chyba się im w dostawie zaplątały 2 cieplejsze rzeczy które upolowałam :-) I jeszcze welurowe półśpioszki. Mam nadzieję że w najbliższych dniach się ochłodzi i będę mogła się jeszcze wybrać na zakupy bardziej jesienne.
 

Załączniki

  • CIMG1355.jpg
    CIMG1355.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 72
  • CIMG1354.jpg
    CIMG1354.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 65
  • CIMG1388.jpg
    CIMG1388.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 65
Do góry