reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam i ja.Dziś pobudka dla wszystkich po 6ej ,zrobiłam przymiarke.Starsza wstała bez problemu ale młodsza miała duże opory......


Wszystkim które mają kolejne rocznice ślubu,życzę abyście sie jeszcze mocniej kochali i szanowali,mało kłocili i zawsze dogadywali :tak:

1265744056272.JPEG
 
reklama
Naja ja np.uwielbiam mojego meza,jak wraca z pracy..wtedy czuje od niego prawdziwego faceta..oczywiscie jak sie umyje i wypachni tez lubie..:-D ale po pracy,z naturalnym potem..dziala na mnie jak plachta na byka:tak::tak:,a on mnie uwielbia kazdego dnia..nawet rano poczochrana..po tylu latach razem,ciagle na siebie dzialamy..i chyba o to chodzi..;-)

:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

właśnie o to chodzi........ ja mogę się pochwalić,że właśnie kurierem do pracy dostałam 9 pięknych różyczek..... :-)

a mój starszak rozpoczęcie ma na 11.00, młodszy idzie do żłoba, wię problem"z głowy" choć nie wiem jak to będzie bo zmienia sale i panie i dochodzi mu do grupy 8 nowych dzieci i może być z płaczem.... ;-) a na dodatek teściowa mi się chce zwalić na rozpoczęcie roku, iść znami do szkoły i takie tam..... nie jestem tym zachwycona bo miałam inne plany, chciałam jakoś zaakcentować ten dzień....może jakieś lody w kawiarni czy coś..... ale zobaczymy wieczorem bo ma potwierdzić swój przyjazd (70 km) , może wyczuła w tonie rozmowy, że nie jestem zachwycona i zrezygnuje.... :wściekła/y:
 
najlepszych dróg tym którzy kroczą po nich razem!

a ja nie mam co pisać, bo nadal jestem tak wściekła za wczoraj że jedyne słowa jakich mogę używać są mocno niecenzuralne:baffled:
 
wpadam jak po ogien bo postawiłam sobie zadanie powystawiać łaszki dzieci na allegro wiec czeka mnie troche opisywania...

więc sie pokazuje i melduje że jestem;-)
po południu jade do fryzjera:-D ale chyba tym razem nie zaszaleje tylko obetnę sie jak ostatnio;-) bo mi pasilo a i na zbliżające sie wstawanie poranne do pracy:tak: mało potrzebująca fryzura jak znalazł;-)!!!

jarzębinka no to oby sie Wam przez następna...999lat układało:tak:!!!
my jutro:-D

zajrze potem kochane...jak sie obrobię
 
Jarzębinka uuu najazd tęsciowej na taki dzien tez bym nie była zadowolona

ja wszystko rozumiem, że jej sie nudzi ( teraz z teściem zostali sami, M ma młodszego brata który jeszcze jest kawalerem, ale jeździ do panny 600 km co weekend a w tygodniu pracuje do 18.00),ma tylko moich smyków i całą miłość teraz przelewa na nich i cały swój wolny czas :tak: ale my też mamy swoje życie i swoje plany :wściekła/y: mam nadzieję, ze odwoła przyjazd......

a ja nie mam co pisać, bo nadal jestem tak wściekła za wczoraj że jedyne słowa jakich mogę używać są mocno niecenzuralne:baffled:

poprawy nastroju życzę..... :tak:
 
już mi się nastrój poprawił, jarzębince dziękuję za dobre słowa:-D nie odpuściło do końca, ale po rozmowie jakoś mi lżej. eh, faceci... potrafią namieszać, ale i zaczarować świat też. myśmy po prostu wystawili wczoraj kilka osób do wiatru, trochę niezależnie od nas, byłam zła że tak wyszło. dziś jednak okazało się, że możemy zaproponować tym ludziom jakąś alternatywę, nie zostawiamy ich na lodzie, a poza tym kilka żartów też sytuację ociepliło. no, jakoś to chyba będzie.

jadę dziecku buty kupić. nadal nie umie wiązać, więc szukam na rzepy.
 
reklama
jeny to ja mam ten plus ze męza tata i macocha mieszka na 2 końcu Polski heheheheh
wkurzyłams ie bo omineła mnie super oferta bo nei mam pełnej aktywacji na allegro a juz ostatnio wpłacałam by była pełna i musze tam pisac czemu nie mam pełnej a czestoo zdażają sie okazje na allegro
 
Do góry