reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

ja śpię w takich piżamach tzn koszulka na ramiączkach +gacie:-D więc napatrzeć sie może na co dzień hihihi nie tylko od święta!!!
ale winko...jak najbardziej:-D...
 
reklama
ale tu dzisiaj ruch:szok:
a ja mam malo czasu na kompa:wściekła/y:..smyki juz jutro ida do szkoly,mezus od czwartku wraca do pracy,a ja na fitness..szara rzeczywistosc nadchodzi wielkimi krokami!!,ale starczy tego leniuchowania..:-D
atfk nie wiem,co ci doradzic,nam 10tka stuknie w marcu przyszlego roku..,juz mezus ostatnio o tym wspominal..szkoda,ze tu nie mam z kim dzieci zostawic,bo z checia bym sie gdzies z nim wybrala..sama..no coz..
a co do pizam,to ja mam na tym punkcie hopla,bo co jestem w sklepie,to zawsze jakas nowa sobie kupie..w misie,kaczuszki..uwielbiam takie pizamy..;-)a dla meza i tak jestem seksowna..nawet jak stoje przy garach:-D..
Naja ja tez sledzilam twoje foty na fb:tak:..wtedy przenosilam sie wczasie,niesamowity kliamt !!:tak::tak:
witam nowa mame :-)
 
czyli z piżamkami u mnie wszystko jest w normie:-D ostatnio się nabijałam na babskim sabacie drużynowym u mnie, że wszystkie w takich rzeczach śpimy i jak widzę nie tylko u nas tak jest;-) a to czy jest się seksowną dla faceta naprawdę od ciuchów nie powinno zależeć. jeśli ktoś widzi mnie niewyspaną po 2 godzinach snu w słomie, w wymiętej kiecce, zmarzniętą przy ogniu, myjącą stertę misek w zimnej wodzie, zawsze bez makijażu i często bez możliwości umycia się przez dwa, trzy dni a uważa, że mu się podobam to chyba o to właśnie chodzi:tak:

może naiwna jestem, może płytka.. ale lubię też sama widzieć wojownika po bitwie, pokaleczonego, spoconego, brudnego, a jest on dla mnie i tak ideałem faceta. bo jest prawdziwy.
 
Naja ja np.uwielbiam mojego meza,jak wraca z pracy..wtedy czuje od niego prawdziwego faceta..oczywiscie jak sie umyje i wypachni tez lubie..:-D ale po pracy,z naturalnym potem..dziala na mnie jak plachta na byka:tak::tak:,a on mnie uwielbia kazdego dnia..nawet rano poczochrana..po tylu latach razem,ciagle na siebie dzialamy..i chyba o to chodzi..;-)
 
Witam kobitki.:-)Widze że sie rozkrecił wąteczek nareszcie :-)
Ja spię w tym czym mi jest wygodnie,jak jest upał to załoze koszulke nocną na ramiaczka(mam takie dwie panterki ulubione ) ale jak tylko jest juz chlodniej to moje pizamy sa z juz dwu czesciowe a zima to wogóle spie w długim rekawie i długich spodniach.Niestety moj małżónek baaaardzo nie lubi jak sie tak ubieram i czasami robie wielki wyjatek i wtedy na te 5 minut;-) zaloże cos sexy . to samo jest z figami. Jesli załoze cokolwiek innego niz stringi to juz moj R mówi że mam reformy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ,bo najbardziej lubie zwykłe figi bawełniane:tak:

Ale i tak codziennie słysze od niego przynajmniej 10 razy że mnie kocha ! I nie wyobraza sobie życia beze mnie

Jutro chyba wybiore sie do ZOO z dziewczynkami ,jako na ostatni dzień wakacji :tak:

klawiatura i mysz mi padają,muszę naładowac baterie...

Witam nowe mamy których nie znam jeszcze :-)
 
madlen, dla mnie też facet musi być jednak taki męski w atawistyczny sposób :-D jasne, ze mi fajnie jak widzę czystego i wypachnionego, ale prawda jest taka, że choć wiem, że świeżością po bitwie nie grzeszy nie tylko mi to nie przeszkadza, ale podoba się okrutnie:-D

lubię ładnie wyglądać, lubię się ubrać na wielkie wyjścia, cieszę się gdy ktoś to docenia. ale najbardziej liczy się dla mnie to, żeby ktoś widział we mnie kobietę w każdej chwili. a nie gdy mam na nogach szpilki i stringi na tyłku. bo jak go kręcą ciuchy to znaczy dla mnie, że kręciłyby go na kimkolwiek innym.
 
Naja ja tez lubie facetow meskich..musi byc czuc mezczyzne..nie lubie lalusiowatych,wystojonych..tacy mnie nie kreca..uwielbiam,kiedy facet ma duza dlon..moze dlatego,ze moj tata byl taki..duzy,ale nie gruby,z pelnymi ustami,wielka dlonia i duzymi oczami..wielki facet,ale w srodu maly..tzn.czuly i wrazliwy..na jego podobienstwo szukalam meza..i znalazlam..lagodny jak kanarek,a kiedy trzeba to potrafi krzyknac..moze troche to skomplikowane..ale taki wlasnie jest moj maz..moj ideal..czasami mnie denerwuje,ale kocham go calym sercem..i z wzajemnoscia..i co dla mnie tez bylo wazne w zwiazku..to to,aby ukladalo sie w lozku,bo choc seks nie jest najwazniejszy,to jednak wazny !!
 
Wooow ale poszlyscie z tematem :p

My juz 12 lat po slubie a prawie 18 razem. Co do seksownej bielizny mam kilka gorsecikow, haleczek itp typowo na 5 minut. Mamy tez inne zabaweczki, robilam striptiz, probowalismy wiazania...Nie czuje sie przy tym wykorzystana, wiem ze facet jest wzrokowcem a i mnie kreca takie przebieranki.

Na co dzien chodze w dzinsach i podkoszulku spie w klasycznych pidzamkach a w zimie nawet w skarpetkach :-D :tak:
Ale lubie sie czasami ubrac sexy i isc z moim mezczyzna np do kawiarni. jak czuje spojrzenia innych mezczyzn na sobie to zapominam ze mam juz tyyyle lat

Nie podobaja mi sie mezczyzni tzw metroseksualni wygoleni wypachnieni o urodzie Kena

Pozdrawiam :-)

PS witam nowa mame na watku!
 
Hello,Na początek -Zuzinka wieelkie gratulacje !!! Jaka fajna nowina :-)

Ja tam jeszcze śpię w koszulkach do karmienia.Tych "nowego typu",więc jest i wygodnie i kobieco.Mąż nie narzeka,łatwy dostęp wszędzie :-p
Rozpoczęcie mamy o 12-tej dopiero i martwię się,jak to pogodzić z drzemką młodszego.Zawsze w południe go kładę,a tu przyjdzie mi o tej godzinie albo zaprowadzać albo odbierać Dominika.Nie wiem,jak to poukładać,żeby każdemu pasowało...?

Atfk trzymam kciuki za pracę.A jak Tobie taka posada pasuje?Różni się diametralnie od Twojego zawodu :)
 
reklama
Do góry