reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

już mi się nastrój poprawił, dziś jednak okazało się, że możemy zaproponować tym ludziom jakąś alternatywę, nie zostawiamy ich na lodzie, a poza tym kilka żartów też sytuację ociepliło. no, jakoś to chyba będzie.

jadę dziecku buty kupić. nadal nie umie wiązać, więc szukam na rzepy.

a jednak coś w tym jest, że trzeba pozytywnie patrzeć na świat i wszystko jakoś się ułoży... i proszę, ułożyło się.... ;-) tego własnie musiałam nauczyć mojego M, bo on przy niepowodzeniach na samym początku zakładał,ze się nie da, a jednak najczęściej trzeba było się pogimnastykować, ale się udawało... teraz jest większym optymistą.... :-D

mój tez nadal nie umie wiązać :zawstydzona/y:

wkurzyłams ie bo omineła mnie super oferta bo nei mam pełnej aktywacji na allegro a juz ostatnio wpłacałam by była pełna i musze tam pisac czemu nie mam pełnej a czestoo zdażają sie okazje na allegro

:-( i życze kolejnej złapanej okazji.............:tak:
 
reklama
moja powoli kokardki potrafi robic ale chmm nie wiem jak to na butach wyjdzie bo ma wszystkie wciągane lub na rzepy hehhehe


okazje bede dalej szukać heheh bo maluch ma malusio ubranek a na start musi byc dużo każda z nas wie o tym:p

Jarzębinka to podrzuc i mnie troszkę pozytywnych myśli bo widze że Naji pomogły hehehehhe
 
Cześć,
Jarzębinka wszystkiego,co najlepsze z okazji rocznicy :tak: Może teściowa wyszła z założenia,że na początek roku Ci trochę pomoże...No,chyba,że ona z gatunku "komentatorek",to nie zazdroszczę ;-)
Naja cieszę się,że się trośku rozchmurzyłaś :)

Nam w ten ostatni dzień wakacji nawaliła pralka.Łożysko poszło i małż jeździ po mieście i szuka części.Z autem też coś szwankuje i trzeba tam poszperać.Beznadzieja...

Dominik butów nie wiąże,a te na rzepy to też na nogę wciąga,żeby szybciej było.Muszę spróbować,czy by się nauczył.Kiedyś próbowałam,ale nie skumał.Dużo młodszy był.

Agatulka ja myślę,że na początek dla dzidziusia nie ma co z ciuszkami przesadzać,bo maleństwo tak szybko rośnie,że potem połowy rzeczy nie zdążysz założyć :-D
 
Ostatnia edycja:
Ewelinka ja niestety nie mam nic prawie bo po moim dziecku rozdałam wiec startuje od zera
siatke ciuszków dostalam od kolezanki ale wiecej tam takich na 6 miesiecy kilka sztuk w grzebciuszku kupiłam ae to co mam nawet do szpitala na te góra 3 dni mi nie starczy :(( wiec wiesz musze szukac okazji bo niestety z racji braku pracy i dochodu mam bardzoo ograniczony budżet

w kominku rozaliłam bo zas leje jak diabli a teraz 2 pralka kończy sie prac i ziemno w domu tez jest
 
Ja tez dziś na allegro spędzam,poluje ,obserwuje ,licytuje ,kupuje:tak::tak::tak: ale fajnie mi sie udało kupić taniooo ładne rzeczy dla dziewczyn.


Za oknem zrobiło sie pochmurno,bo tak to było bardzo ciepło w słoneczku.Okna mam po otwierane jeszcze poki co.


Wiązać butów tez moja nie umie,przyznam szczerze że nawet jej specjalnie nie uczyłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hej kobiety.
Nie mam zbytnio czasu pisać. Dawno tu nie zaglądałam. Mam mało czasu a jeszcze w niedziele mam imprezę urodzinową Bartusia. Nie wiem jak się wyrobie. Mam totalnego LENIA.
 
witam !!
moje juz po pierwszym dniu szkoly..nawet zadowolone,ale cora to nauki w tym roku troche bedzie miala..juz dostala dzisiaj zeszyty,jakies kserowki z matematyki i angielskiego..nudzic sie w tym roku nie bedzie;-)
Jarzebinka duzo milosci dla was i kolejnych lat razem !!:-):-):-)
Agatulka moje dzieciaczki jak byly takie maluskie,to polowy rzeczy ani razu nie ubraly..bo nawet nie zdazyly..najwazniejsze to jakies body,spioszki,pajacyki..ale nie szalej,bo taki maly smyk szybko rosnie..;-)
Iwonka ja moje tez nie uczylam wiazac,buty przewaznie na rzepy i jakos z mezem nie pomyslelismy o tym,aby uczyc dzieci wiazac ..
Naja dobrze,ze nastroj juz lepszy ;-),a wiesz juz na ktora Maciek ma rozpoczecie szkoly,zeby ominac msze?..
 
reklama
Witam i ja!
Jarzebinko wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu i jeszcze wielu szczesliwych lat razem!
Naju to dobrze ze sprawe dalo sie jakos ulagodzic, ale nie dziwie Ci sie ze bylas wkurzona bo ja tez nie lubie jak sie mi cos wali za 5 dwunasta
Agatulka ja wozek juz mam i lozeczko bo jakos tak profilaktycznie zostawilismy i czekaja zafoliowane na strychu. Ciuszki rozdalam po rodzinie ale jak oglosze nowine to podejrzewam ze spowrotem do mnie splyna
Madlen nie zauwazylam wczesniej - sliczny avatar :tak:

Ja zarejestrowalam sie do gina na 14 IX. Rozpoczecie roku o 10.00

Noooo i musze sie pochwalic moj Krzys umie wiazac buty i to juz od roku. Na zime chcial aby mu kupic tzw martensy, nie ma problemu ale naucz sie wiazac. Wzial na ambit i udalo sie. Do szkoly zamienne kapcie kupilam mu jednak na rzepy bo to zawsze szybciej

Pozdrawiam
 
Do góry