reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Hej kobietki!
Wreszcie mamy prawdziwego, pazdziernikowego malucha:) teraz to juz chyba z gorki poleci, ale juz najwyzszy czas zeby reszta doswiadczyla tego szczescia:D
A poczatki zazwyczaj bywaja trudne, jedynie to uczucie szczescia jak sie patrzy na maluszka wszystko wynagradza... Jak tak sobie pomysle, to mi z pierwszym dzieckiem bylo znacznie trudniej, teraz to jakos tak lajtowo idzie, byle tylko dzieciakom zdrowko dopisywalo:)

Elifit, fajnie ze malz sie udziela, bo moj to sie raczej nie pcha do malego, to znaczy do kapieli, bo tak to oczywiscie pomaga, ale w sumie dzielimy sie dziecmi sprawiedliwie i on sie mloda za to wiecej zajmuje;-)
 
no i październik jako pierwszy powitał Filipek od malutkiej :) na reszcie, bo ile się umęczyła to tylko ona sama wie :-(
teraz się zacznie nawał bobasów :)

elifit dobrze, że już w domu jesteście :) i dajecie sobie radę, powiedz, co stosujesz na te popękane brodawki?? był ci potrzebny laktator na rozkulanie laktacjii? i jakie ubranka i w jakiej ilości brałaś do szpitala?? pytam bo wczoraj zaczęłam prasować ubranka i zastanawiałam się co właściwie wziąć i w jakiej ilości żeby nie przegiąć w żadną stronę?
 
Cześć lachonki :)
Melduje sie po weekendzie. Nie miałam inernetu, bo moja młodsza siostra znów błysnęła inteligencją i wyjeżdżając na weekend wyłączyła Lifeboxa z zasilania....:wściekła/y:
Może to i lepiej bo dwa dni bardzo udane. Byliśmy nawet z R. na randce w "naszej" knajpce, wiele czasu spędzonego razem więc za nadrobiliśmy zaległości. Niestety nie urodziłam pomimo licznych prowokacji ze strony mojego męża ;-) No trudno.... Może nie mój czas. Na dziś mam termin z USG ale marnie to widzę, oj marnie :)

Elifit witamy w domku :) Super że już jesteście, bobasek prześliczy! Fajnie że mąż pomaga, też sie nie możemy doczekać pierwszej kąpieli :-)

Malutka
Całe szczęście że już po :) Kawał chłopa swoją drogą :tak:
 
Witam się z rańca. Wprawdzie juz dawno temu wstałam ale a to pies na dwór a to kawa się musiała zrobic o i dopiero na kompie jestem i Was czytam moje drogie panie :-)
U mnie niestety bez zmian, czyli Szymon postanowił posiedzieć jeeeeszcze po drugiej stronie brzuszka :-(
 
hej
miałam jechać na ktg do przychodni przyszpitalnej ale zanim się tam dodzwoniłam to numerki się skończyły :(. Teraz szukam jakiejś prywatnej przychodni, która robi ktg.
 
Dzień dobry :-D

Ja już odwiozłam Milenę do przedszkola, po południu idę z nią na gimnastykę, stary w Warszawie na jakimś szkoleniu i Helena mi dziś prikaz do 21:00 nie wyłazić :-)

Jagmar - współczuję, co za kraj popiep rzony :dry: u mnie jest KTG prywatnie za 80,00 zeta z opisem ginekologa :tak:
 
czesc kobitki po weekendzie !

gratulacje dla Malutkiej,ale sie nameczyla kobita.. no ale jak napisala - maluch wynagradza wszystko:-)
ja mialam mily weekend: wedrowki za grzybami po lesie, sauna, wypedem na targi, wizyta rodzinki, przyjemnosciami z malzem i wogole aktywnie spedzony czas :-)
teraz zabieram sie za szycie na maszynie, na zew szaro-buro-ponuro, nie chce mi sie wychodzic nigdzie..
 
U mnie deszcz padal caly weekend i dzis znowu ma padac :( Nawet na dluzszy spacer nie moge isc bo zadna kurtka sie na mnie nie dopina (wlaczajac w to kurtki meza).

Chyba poczytam ksiazke i.... nie wiem co jeszcze... nudzi mi sie...!
 
reklama
Do góry