reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama

she, a ja tez jem bardzo malo słodkiego , nie mam ochoty , ale na mentosa mnie naszło jak zobaczyłam reklame z pajakiem i od tamtej pory myslałam o nim :-D
mnie bardziej na konkret bierze, miesko , dajcie mi miesko ;)) , choc nie wiem czy dzis cos jeszcze zjem , mam w lodowce pierogi ruskie , mzoe dziubne pare sztuk ;)

A macie przeczucia co do płci ? ja bym bardzo chciała malutkie pochwiątko , ale mam mocne przeczucie ze to siusiak ;-)


ja tez zobaczylam w telewizji ze mieli w promocji milky way-e w polo ;) i tak sie zaczelo :) moj musial jechac zaraz i kupic :) poza tym to tez bym jadla miesko, miesko, miesko :) najlepiej wchodzi mi gotowane :)
ja mam przeczucie ze to tez siusiak :) sie okaze calkiem niedlugo :)
 
Ostatnia edycja:
Ja też skrycie marze o dziewczynce , mąż chcialby drugiego chłopaka , ...ale w sumie co będzie to bedzie....mam przeczucie że chłopak , przy pierwszym miałam przeczucie na dziewczynkę , choć imię tylko wybieraliśmy dla chłopaka heheh ale zamieszałam
 
Ja mam parkę w domu to mi to objętne.
Chciałabym dziewczynkę ,ale znając mojego pecha to będzie chłopiec ....
Zresztą tak mi kobieta na przystanku w zeszłym roku przepowiedziała ,jak wracałam ze szpitala zaryczana ,bo wiedziałam już o maleństwie .:-(
Maluch przestał się rozwijać i ona wtedy mnie zaczepiła i powiedziała ,żebym nie płakała ,bo to dziecko nie chciało się urodzić .On nie chciał żyć.....
Wiedział,że jak będzie miał 16 lat to zginie w wypadku ,a ja z powodu jego śmierci dostanę zawału i też nie przeżyję ...
Przepowiedziała ,że w przyszłym roku będę w ciąży i urodzę zdrowe dziecko ,że najprawdopodobniej chłopiec ,ale tak do końca tego nie widzi....
Wtedy nie uwierzyłam tak do końca ,ale lampka nadziei mi się zapaliła.;-)
To było w październiku zeszłego roku....

Teraz tuż przed zrobieniem testu ta kobieta znów mi się przyśniła i powiedziała tylko
Będzie dobrze....
i tyle...
 
Już nie mogę sie doczekac kiedy nadejdzie ten czas , że będziemy chwalić sie płciami:-)
Póki co musimy być cierpliwe, spokojne i radosne prawda?
ja w sobote jade do rodziców i pochwale sie fotografią okruszka :)
Bede w końcu mieloi drugiego wnuka/ wnuczkę :) . bo narazie moj brat ma 2letniego synka.
 
As, to przezyłas ciekawa historie , ona Ciebie po porstu od tak zaczepiła bo widziała ze płakłas ? To teraz 3ba mocno wierzyć , że bedie dobrze ;)
 
reklama
wiki bardzo mi przykro :( przytulam :*
suse super,że u Ciebie dobrze. Fajnie tak optymizmem powiało :) Oby więcej takich postów było.

Ja już dziewczynkę mam wiec bardzo chciałabym aby teraz siusiak między nogami był ale z drugiej córy też się ucieszę,w sumie płeć nie ważna,byle by zdrowy dzieciak był-to jest dla mnie najistotniejsze.
 
Do góry