reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
a co kupujecie na gwiazdke dzieciaczkom? potrzbuje pomyslow :baffled: na urodziny juz mam:

Muzyczna Skrzynka na narzędzia Little Tikes - Smyk-online

super ta skrzynka,mój od Mikołaja dostał odkurzacz,uwielbia go,ale prawie codziennie trzeba zmieniać baterie bo non stop chodzi,a jak się wyłączy to włącza go ponownie.Na początku się bał,ale już jest ok :-)

a dokładnie taki,chrzestna nie znalazła innego niż z różem i fioletem i malutki on jest więc lata po całym mieszkaniu hehe

http://allegro.pl/odkurzacz-buczy-swieci-odkurza-jak-prawdziwy-i1968727305.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mati też uwielbiał te znikopisy. Do tego stopnia, że strasznie się zużywały (te metalowe kocówki od tego "pisaczka" się łamały namiętnie). Miał ich chyba z 10 w całym swoim wczesnym dzieciństwie.
 
Bardzo fajne te maty wodne tez się na dnią zastanawiałam...
Mamolka tablica też świetna!
Sama mam problem co kupic młodemu ale mąż zapewne wybierze mu coś mało przydatnego, chociaż na mikołaja od chrzestnego dostał garaż 4 poziomowy niby 3+ a namiętnie się przy nim bawi godzinami!:szok:
 
reklama
Wiolcia - Miki tez bawi się autami, garażem, ciuchciami :) Kiedyś powiedziałabym że to nie możilwe a jednak niektóre dzieci lubią takie nie dzidziusiowe zabawki :)
 
Do góry