reklama

Wszystko dla maleństwa

cwietka

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Uff, babskie zabawki chyba jakoś ogarnę. Te "męskie" widzę bardziej skomplikowane.

U nas też autka. Przedwczoraj Ida dostała budkę na lody (z Biedry) taką, że jak się naciśnie na górze, to samochodzik sam jedzie. No i oczywiście już dzisiaj autko nie jeździ. Jakaś sprężyna nie wytrzymała walenia o podłogę :dry:

reklama

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
Cwietka tak tylko Ci się wydaje! Pier..olca:sorry2: można dostać wierz mi:tak:! Człowiek wsiąka w to niemożliwie, a jak jeszcze można zebrać serię czy coś..masakra. Do teraz aż mi głupio jak pomyślę, że potrafiłam do 1-2 w nocy siedzieć i polować i licytować autka z bajki Cars, byleby młody miał jak najwięcej głównych bohaterów(radość dziecka bezcenna). Jedno autko od 10 do 30 zł:baffled::baffled::baffled: Nie wspomnę o kolekcjonerskich sztukach, gdzie za resoraka można było zapłacić nawet 80zł!(tu dałam sobie spokój)

Zakładam, że wiesz co znaczy resorak:-D

cwietka

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Krolcia - resorak to taki mały samochodzik przypominający duży, znaczy prawdziwy? Jeny, ja też takiego pier...ca dostanę? Po co się człowiek w to dziecko pakował :baffled: To ja nie chcę mieć syna!!! Wystarczy, że się w jakieś nowe modele lalek będę musiała wciągnąć :dry:

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
he he no, to takie małe metalowe autko:tak::-D
Ja widziałam, że on na prawdę się tym bawi, prowadzi dialogi, inscenizuje historyjki, dlatego też kupowałam dalej i więcej. Nigdy wcześniej i już później tak mi nie odbiło jak wtedy z tymi autkami.

Ostatnia edycja:

wrublik7

maj'08 grudzień'10 maj'12
Miasto
Ol-ek
Rozwiązania
0
heh cwietka dziewczyny też mają swoje manie zbieractwa... lalki barbie w najróżniejszych wydaniach, litles pet shopy itp. krolcia a ja nie wiedziałam co to resorak :baffled: oj dużo bym musiała się uczyć gdybym miała synka...

olcia100

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
hehe to ja etap resoraków, ben tena, gormitów, bakuganów, etc mam już za sobą. Teraz na topie od lat już jest lego city, lego star wars, mega bloks piarci z karaibów i takie tam:dry:

dziewczyńskie cacuszka jeszcze przede mną...

cwietka

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
A nie dałoby się od razu przejść do lego? Bo to mi się podoba i sama to lubię. A lalki Barbie, ehh, ostatnio mi siostra pokazała jakąś trupią wersję tego. Lalki dla Emotów, czy cóś. Obrzydlistwo :-(

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
hehe to ja etap resoraków, ben tena, gormitów, bakuganów, etc mam już za sobą. Teraz na topie od lat już jest lego city, lego star wars, mega bloks piarci z karaibów i takie tam:dry:

dziewczyńskie cacuszka jeszcze przede mną...
he he he. No ja już prawie wszystko też za sobą:tak::-D a z lego jesteśmy dopiero na etapie city i zaczynamy star wars he he he.

reklama

mamolka

Miasto
ok. Lublina
Rozwiązania
0
A ja tam bardzo miło wspominam czasy "barbie", poza tym że moja barbie była murzynką :) Tylko kiedyś to ja uwielbiałam szyć ubranka dla lalek...hehehe kawałek materiału, wyciąć 3 dziurki, doszyć guziczek i voila! Gaultier może się schować :rofl2:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry