reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko o karmieniu ;)

reklama

wrublik7

maj'08 grudzień'10 maj'12
Miasto
Ol-ek
Rozwiązania
0
heh Krolcia a psina chrupek z mleka jeszcze nie nauczyła się wyławiać?, bo z tego co słyszałam to kolejny etap takiej symbiozy między psem a dzieckiem to jedzenie ze wspólnego talerza :-D
a ja już chciałabym żeby moja maluśka chciała coś sama jeść, ale wszystko co w łapkę ląduje to na pewno trafia do buzi, ale jeśli to nie jest kawałek czekolady równie szybko ląduje na podłodze... wczoraj zblendowałam małej wątróbkę i miałam nadzieję że to zje, no to niestety poszło do wywalenia, w kawałeczkach też było ble, a kiedyś było cacy, no nie nadążam za moją małą, ale mleko pije jak szalona, pochłania je litrami, tzn ostatnio na dobę wypiła 4 butle po 250 zaprawionych paroma łyżeczkami kaszy

olcia100

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
oooo a moja Oli WCALE nie pije mleka. Za to lubi mleczne kaszki humany, ale samo mleko za chiny i to nie ważne czy z butli, czy z kubka...

mamolka

Miasto
ok. Lublina
Rozwiązania
0
Po ostatniej rozmowie z lekarką kaszek ml- ryz i kaszek ryżowych smakowych nie ma w menu dzieciaków. Trochę nas postraszyła wszelkim robactwem i grzybicami ukł pokarmowego to odpuściliśmy. Tak więc u nas mleko zwykłe ( nie pepti), kasze na mleku ( manna, gryczana, płatki kukurydziane- czasem musli). Jedzenie posiłków w krzesełku, ale przekąski ( herbatniki, ciasteczko, kromka chleba) do łapki, czasami dam płatki w miseczkę i też sobie z nią chodzi po mieszkaniu ( oczywiście mam co sprzątać:/)

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
Mój pije mleko i to minimum 600ml dziennie. Z kaszką.

Jedzenia ze wspólnej michy jeszcze nie ma he he:-D. Na razie mały wyczaił, że jak coś spadnie, wyrzuci czy wypluje na podłogę to natychmiast ma towarzystwo! Ksena z resztą to umiejętnie i SZYBKO wykorzystuje. Jeśli zostanie zbesztana i nie podchodzi to młody zabiera jedzenie w rękę i szoruje do psiej budy(czytaj=pod stół:laugh2:) ją nakarmić.

Antylopka

Potrojna mamuska
Miasto
Poznań/ Paryż
Rozwiązania
0
moja Wiki uwielbiala jesc w symbiozie z psem... masakra! dawala mu do dzioba wszystko co miala, a jak nic dla siebie nie miala to gonila do z jego karma w rece i mu wpychala do paszczy, bo "piniu zostawil w misce a trzeba zjesc"; o tyle dobrze, ze sama tej karmy nie wcinala

Adasiowi daje do raczki to tez w krzeselku - nie ma chodzenia z jakimkolwiek jedzeniem!
Mleko pije 2x300ml + 180 ze zbozami u niani na drugie sniadanie

Gosia B.

Miasto
P-ń/Irl
Rozwiązania
0
u nas tak jak u antylopki - nawet jak do rączki to w krzesełku. i tak okruchy są wszędzie bo zawsze się gdzieś coś uchowa (np. w kieszonce bluzy) i młody roznosi.

utarłam marchewke małemu i dawno tak się nie wydzierał jak mu się coś skończyło :-D
w ogóle wszamał potem na obiad pełen talerz - ryż z białym sosem, dorsza i utartą marchewke z jablkiem :-D

Bodzinka

Lekko Stuknięta Mamuśka;)
Miasto
SZ
Rozwiązania
0
U mnie tak jak u mamolki z jedzeniem..A jablka w kawałkach pochłania co do ostatniego kęsa..I to jedna z ukochanych przekąsek...I jakoś nie mam problemu żeby z nim chodził sobie po mieszkaniu..Ja z jablkiem nie siedze w miejscu :-p
Krolcia ja osobiście jadałam z psem z jednej miski i zobacz na jaka dorodna babe wyrosłam :-p 164 i 70 pare kg żywej wagi :-p

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
He he he ja również jadła z jednej michy z psem cioci i wyrosłam na jeszcze dorodniejszą babę !:laugh2::laugh2::laugh2: Także spoko hi hi Tylko wtedy to był twaróg a teraz są te śmieciowe kulki.

reklama

Elena

Grudniówka 2010
Rozwiązania
0
Mamolka - gryczana na mleku ??? Na słodko to widziałam przepisy.

Mój od jakiegoś czasu pije coraz więcej mleka, więc i produkcja się zwiększyła - chyba zacznę handlować mlekiem. Tak na poważnie to po porodzie myślałam, żeby oddawać do Banku Mleka, ale u nas w mieście chyba nie ma, więc na myśleniu się skończyło. Więc pije coraz więcej mleka i co za tym idzie nie chce jeść zbytnio obiadów i poranno-wieczornych kasz. Na szczęście je kanapki z żurawiną, albo dżemem jabłkowym. Ostatnio na to ma chęć. Jednak u nas jest poprawa w jedzeniu, bo z chęcią je mięso z zupy jarzynowej i nawet trochę samej zupy z warzywami zje. Więc idziemy w dobrym kierunku.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
agamemnon Wszystko o karmieniu piersią Staraczki 2013 w ciąży 10
F Dieta matki karmiącej i wszystko co chciałybyście wiedzieć o karmieniu piersią! Dzieci urodzone w lipcu 2014 753
bonusowa Wszystko o karmieniu maluszka Dzieci urodzone we wrześniu 2013 83
G Wszystko o karmieniu naszych pociech! Dzieci urodzone w lutym 2013 57
asia* Wszystko o karmieniu naszych maluszków Dzieci urodzone we wrześniu 2011 813
vikiigus Mama cyca- czyli wszystko o karmieniu naturalnym Dzieci urodzone w lutym 2011 229
K Wszystko o karmieniu: piersią, butlą.......... Archiwum mam styczniowych'11 1111
N Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:) Dzieci urodzone w sierpniu 2010 1259
anne wszystko o karmieniu butelką Dzieci urodzone w lutym 2010 73
macy Wszystko o karmieniu dziecka Dzieci urodzone w styczniu 2010 3969
Kasia Irlandka Wszystko o karmieniu butelka Dzieci urodzone w czerwcu 2009 412
Kasia Irlandka Wszystko o karmieniu piersia Dzieci urodzone w czerwcu 2009 327
A CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią Dzieci urodzone w kwietniu 2009 969
cfcgirl Wzbogacamy diete naszego malenstwa/wszystko o karmieniu Dzieci urodzone w maju 2008 1331
M Wszystko O Karmieniu Piersia I Butelka Dzieci urodzone w kwietniu 2007 1006
K WSZYSTKO O KARMIENIU Dzieci urodzone w październiku 2005 4894
Lopatkax Wczesne poronienie - czy jest szansa, że będzie jeszcze wszystko ok? Ciąża, poród, połóg 43
aniaslu Lans ponad wszystko, czy może świętowanie narodzin dziecka. Jakie jest twoje zdanie? Pytanie tygodnia 7
J Dziecko które wszystko zapomina Potrzebuję porady 2
rossig przygotowania do starań - jak to wszystko poukładać ? Staramy się 11
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
C Czy to prawda, że można jeść wszystko? Potrzebuję porady 14
Anarisss Czy jest szansa że wszystko sie ułoży? ! Beta nie podwaja sie Ciąża, poród, połóg 10
Wanilia89 Czy jest jeszcze szansa, że wszystko będzie dobrze? Potrzebuję porady 153
Z Czy to ciąża i czy wszystko z Nią wporządku ? Ciąża, poród, połóg 67
Madziołek. Czy wszystko jest w porządku? Potrzebuję porady 7
T Czy to wszystko ma sens? Potrzebuję porady 9
E Czy wszystko jest w porządku? Rozwój i zabawy 5
Tusiaczek2402 U Styczniaka na talerzu, czyli wszystko o rozszerzaniu diety Dzieci urodzone w styczniu 2016 33
*Venicee* Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy. Dzieci urodzone w lipcu 2016 2486
kati83 Mama po godzinach...zainteresowania, hobby, książki - wszystko :-) Dzieci urodzone w lipcu 2015 91
ewka:D Pieluszki wielorazowe czy jednorazowe i wszystko w temacie Dzieci urodzone w lutym 2015 53
ulenka7883 SZKOŁA RODZENIA-czyli wszystko co nam pomoże w tym wyjątkowym dniu:) Dzieci urodzone w grudniu 2014 50
pchelka10.05 bolaca dłoń - wszystko mi z niej wypada ((( Porady fizjoterapeutki 11
anka87a Wszystko o spaniu. Dzieci urodzone w kwietniu 2013 69
M kura domowa- "odszczekuję wszystko" Mamuśkowo 24
vinga89 styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :) Archiwum styczeń 2014 148
M Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy Dzieci urodzone w listopadzie 2013 156
nula1988 Wszystko o porodzie Dzieci urodzone w październiku 2013 311
D Zero spontaniczności wszystko tak samo, rutyna mnie zabija Niemowlaki 18
aaaczarna PORÓD i wszystko co z nim związane. Dzieci urodzone w lipcu 2013 324
C Grudniowe mamy sie odżywiają- czyli wszystko o dietach i naszych w nich postępach Dzieci urodzone w grudniu 2012 11
koriander Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom Dzieci urodzone w czerwcu 2013 2818
pamelcia100 Wszystko o szczepieniach Dzieci urodzone w sierpniu 2012 167
mikaaa Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach Dzieci urodzone w grudniu 2012 118
IzaBK Naturalna Mama - rabat na wszystko i konkurs Ogłoszenia - Warszawa 0
G Wszystko o pielęgnacji naszych maluszków! Dzieci urodzone w lutym 2013 425
moninia24 Karmienie piersią ponad wszystko:))) Niemowlaki 33
B już nie długo poród i zaczyna wszystko boleć Ciąża, poród, połóg 11
misia83 Wszystko o pielęgnacji ciała, włosów i kosmetykach :) Dzieci urodzone w grudniu 2012 35