reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witajcie
Jestem tu nowa i z góry przepraszam jezeli zapytam o cos co juz sie wczesniej pojawilo.Zaczelam czytac forum ale jest ta duzo postow ze nie sposob tego przeczytac :)

Jestem w 9 tygodniu ciązy blizniaczej, jednokosmowkowej dwuowodniowej i chcialam zapytac czy mozecie zaproponowac jakiegos lekarza np. z warszawy, ktory specjalizuje sie w tego typu ciązach, bo narazie jestem zielona w tym temacie.
Z gory dziekuje i przep[raszam jezeli ten temat byl juz poruszony.

Sylwia
 
reklama
Cześć moja ciąża jest taka sama - prowadzi mnie dr Brocka Zakrzewska i jestem super zadowolona - usg robię co 2 tygodnie w Szpitalu Bielańskim (skierowanie od p. doktor).
Nie przejmuj się bardzo i nie czytaj za dużo o powikłaniach w takiej ciąży. Moja rozwija się bardzo dobrze, dziewczynki rosną równo a ja mam siłę nawet na sport (w ograniczonych ilościach).
 
stobronka moją ciążę prowadziła dr Marzena Samsel, używa też nazwiska Dębska - również ze szpitala bielańakiego. Jest konkretna i rzeczowa, nie pieści pacjentki ale ma doświadczenie w temacie poza tym sama jest mamą bliźniąt więc zna nasze bolączki.

Tylko nie mam telefonu do gabinetu ale jak poszperasz w necie po nazwisku to pewnie znajdziesz namiar.

Życzę spokojnej ciąży:tak:


Odnośnie wiaderka - nie wsadziłabym dzieciaczka do czegoś takiego, nie wyobrażam sobie wsadzić maluszka do wiadra bez mojej kontrolnej ręki pod pleckami i główką:no:
 
jak to mówił mój lekarz - kobietom w ciąży należy odciąć dostęp do internetu :-p

coś w tym jest :)

jejku a ja znowu mam problem ;( myślałam że to przez to pobranie krwi dzisiejsze ale już mam wątpliwości :( leżę i mam wrażenie że mam skurcze w brzuchu....niby nic się nie dzieje a tu nagle przeszywający ból czuje nie jest mocny ale czuję go i jest niemiło :( poza tym w toalecie wszystko rzadko o co chodzi :( co mam robić :dry:
 
laski, agata777 urodziła dzisiaj Jasia i Marcelinke. maluchy maja po 38cm i ważą po 1100, oddychaja sami. mam nadzieje, że nic nie pokręciłam, ale dalej jestem w szoku. tym razem szyjka trzymała, ale agata miała juz bóle parte. jestesmy na tym samym etapie ciąży..i nie wyobrazam sobie, żeby maluchy juz miały sie urodzic..
trzymajcie kciuki za naszą dzilna mame i jej dwie pociechy.
 
laski, agata777 urodziła dzisiaj Jasia i Marcelinke. maluchy maja po 38cm i ważą po 1100, oddychaja sami. mam nadzieje, że nic nie pokręciłam, ale dalej jestem w szoku. tym razem szyjka trzymała, ale agata miała juz bóle parte. jestesmy na tym samym etapie ciąży..i nie wyobrazam sobie, żeby maluchy juz miały sie urodzic..
trzymajcie kciuki za naszą dzilna mame i jej dwie pociechy.

tak cos czulam, ze jest cos na rzeczy... dziwne, zeby dwa dni się nie odzywała:baffled: jejku, mam nadzieje, ze z maluchami wszystko ok:tak::tak: na szczescie same oddychaja, silne maluchy:tak: przekaz jej Madziu, ze mocno trzymamy kciuki !!!
ja uwazam podobnie jak jenyfer...
 
reklama
Bardzo Wam dziekuje za odpowiedz, na pewno poczytam o tych lekarzach, które polecacie.
Mnie narazie prowadzi pani d. z Enel Medu ale zaczynam sie zastanawiać nad zmianą, zobaczymy jeszcze co mi powie na zbliżającej się wizycie.
 
Do góry