reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej,
jak Wam się dzionek zaczął? :-)

Ja zrobiłam na śniadanko jajecznicę i sobie razem zjedliśmy. Poza tym już nie tylko ja jestem chora. Mój K. też się rozłożył :-p A zaraz ogarnę troszkę w domku, poczytam sobie, a potem za obiadek się wezmę :tak:

Pochwalę się Wam. Postanowiliśmy z K. zmienić mieszkanko na inne i jutro odbieramy klucze od nowego :-) Strasznie się cieszę i już planuję co kiedy przeniesiemy, kiedy tam posprzątam i w ogóle. Bo w połowie lutego planujemy już mieszkać w nowym :-D
 
Hej dziewczynki....
przyszłam się pożalic....samolubnie tak...eh..

Byłam dzis na kontrolnym usg sprawdzic jak się fasolka roziwja....i
znów mamy pecha:(:(
Zarodka nie umiał gin znalezc, okazało się ze jest malusienki-
zdecydowanie za mały jak na 8 tydzien, serca nie ma, pecherzyk
zółtkowy za duzy...ogólenie wygląda żle...a w zasadzie tak jakby ciąza
przestała się rozwijac...znowu:(:(
Gin daje kilka procent szans ze cos zaskoczy i jednak zarodek
nabierze rozpedu i się rozwinie.
W srode mam się znowu stawic na usg sprawdzic jak sytuacja i wtedy
podejmiemy decyzje co dalej....:(:(
Wstepnie juz wspominał o badaniach genetycznych i fosfolipidowych...
eh strsznie mi przykro....
wiadomo ze nadzieja do środy jest...ale:(:(
prosze o trzymanie kciuki....

Jejku strasznie mi przykro :-(... Najgorsze zapewne w tym wszystkim jest oczekiwanie... Pamiętaj, że nadzieja umiera ostatnia i musisz wierzyć, że jednak będzie dobrze... Trzymam za Was mocno kciuki

a ja wlasnie poukladalam buciki amelki troszke ich ma nawet nie wiedzialam ze az tyle ;-) Zobacz załącznik 430570

Atan Twoja córka niedługo będzie miała więcej butów ode mnie :-D
Pochwalę się Wam. Postanowiliśmy z K. zmienić mieszkanko na inne i jutro odbieramy klucze od nowego :-) Strasznie się cieszę i już planuję co kiedy przeniesiemy, kiedy tam posprzątam i w ogóle. Bo w połowie lutego planujemy już mieszkać w nowym :-D

Ale to jest mieszkanko wynajmowane, czy kupiliście??? Rozumiem, ze w Wawie, mieszkacie???



Obiadek się już gotuje - gołąbki z kaszą i mięskiem :-)... Zaraz mąż pokroi warzywa na sałatkę i zostanie mi tylko poodkurzać mieszkanko...
Mąż idzie dzisiaj na imprezę firmową, więc wieczór mam tylko dla siebie ;-)

Widzę, że nikogo teraz nie ma, a więc będę później... Całuski
 
Ostatnia edycja:
Sun - niestety jeszcze nie nasze - wynajmowane. Ale i tak się cieszę :)
Tak nadal w Warszawie. 2 pokoje, ale duże i słoneczne.
I co najważniejsze z duuuuużym balkonem :-)

P.S. Ale Ci zazdroszczę tych gołąbków :-p Sama bym zjadła, tylko jakoś nie mam cierpliwości do robienia gołąbków :-p
 
Hejka :-)
u mnie humor lepszy i wróciłam lekko do życia :-] dziś po bromku czuję się lepiej :-] tempka wróciła na swoje miejsce :-p jestem zadowolona... poranek też był świetny - Kocham swojego kota :-D ale się wyspałyśmy :-)
A jak tam u Was ???

Ael - Kotkę nie oddam !!! :-] a przekazałaś Fifce moje słowa o które Cię prosiłam ??:eek:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry, my juz ogranęliśmy mieszkanie i mąz pobiegł na bazarek po owocki dla grubasków :-)

A jak się ma Fifka???

Ael
nie bij, ja po prostu chcę już ucałować Amelcię ;-)
 
Fifka miała w noct problem z karmieniem, denerwowała się bardzo, więc zabrali małego na pół nocy by ta wypoczęła i trochę odstresowała. Ale już wszystko wróciło do normy.


Doniu ja wiem, że chcesz córcię już wziąć na ręce, ale daj małej samej się zdecydować kiedy wyjdzie. Zapomnij o porodzie a tu będzie zaskoczenie zobaczysz jak szybko wyjdzie wtedy.
 
reklama
Do góry