reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie mamy - dolegliwości fizyczne i nie tylko...

dziewczyny ja wczoraj po raz pierwszy mialam badanko po porodzie, bo wcześniej okres dostałam i powiem wam, że ogolnie nie jest źle tylko mam jakąś wodę (płyn?) w środku brzucha i za 1,5 miecha znowu na kontrol czy przypadkiem jej się nie powiększa, ale narazie lekarka kazała się nie denerwować :)

poza tym cały czas walczę z cycą. Przykładam kapustę i narazie widzę nieznaczną, ale zawsze to poprawę, jednak na samą myśl o karmieniu to łzy staja mi w oczach. Taki ból jakby mi ktoś na żywca igiełki wbijał!!! Nie miałam żadnych problemów z karmieniem jak zaczynałam to teraz nadrabiam :(
 
reklama
marttika - współczuję bólu przy karmieniu. Jeśli ten ból będzie nie do zniesienia, to może warto odstawić Filipka od piersi. Przecież już wykarmiłaś brzdąca i wziął już z Twojego mleka, to co było najpotrzebniejsze. Nie katuj się. Życzę szybkiego pozbycia się tego bólu.
 
andrzelika dzieki za odpowiedz.
Nie prostuje juz wlosow bo od jakiegos czasu scianam je na półdługie i gdy sa odpowiednio wycieniowane to przy suszeniu je podwijam na szczotce. Uzywam sprayu do wlosow Loreal ułatwiajacych rozczesywanie i one dodatkowo wygladzaja wloski. Teraz sie zastanowie do ktorego fryzjera sie przejsc zeby byl dobrym fachowcem ;-) Bo nieraz sie zdarzalo ze po rozjasnianiu wlosy tracily na jakosci...\Ale chba na razie tylko je zetne a pasemka zrobie przed chrzcinami Kuby.
 
nimfii - wtrącę swoje 3grosze w temat o włosach. Ja polecam gorąco fryzjerską serię do włosów STAPIZ. Można u nas u fryzjera kupić i szampon i maskę, ale ceny sobie liczą z kosmosu, więc zamawiam przez neta na Allegro i wychodzi taniej niż "zwykły" szampon i odżywka ze sklepu. Wszystkie rodzaje mają w sobie jedwab, ładnie pachną, są wydajne a maska..... same ahu i eh wg mnie - zajefajna. Włosy są gładsze i błyszczące, ale bez ich obciążania. Teraz kupiłam (tzn. 4miechy temu) 1l szampon i dużą maskę do włosów farbowanych i zużyłam może 1/3 do tej pory.
 
anek ja uzywam glownie kosmetykow loreal, garnier i nivea.
A myslalam kiedys o masce do wlosow z jedwabiem. Dzieki za opinie o tym Stapiz :-) Rozejrze sie za tym na allegro...


Edit: Zamowilam sobie szampon i maske Stapiz :)



a i mialam wam wkleic linki do moich dzisiejszych zdobyczy - niespodziewane zakupy ale trzeba w koncu powyrzucac stare ciuszki.
866 ROMANTYCZNY KARDIGAN FIKUŚNE WIĄZANIE LXL (2099047859) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

821 LUŹNE AŻUROWE WDZIANKO SWETER TUNIKA _KOLORY (2101092216) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


837 SALE! UROCZA SUKIENKA KIMONO SUPER DEKOLT L (2114480167) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Taki fason jak ten pierwszy sweter ma moja kolezanka - cudnie sie uklada :)
 
Ostatnia edycja:
anek dokładnie w salonach maske czy jakieś kuracje w ampułkach kupią za 20 zł a biorą za sztuke 60zł lub 100zł wciskają kity wiem jak moja szefowa, czy inne... ja od razu każdej kobiecie mówiłam,że jedna ampułka nie pomoże, a nie jak one czary mary, a kobiety po no faktycznie lepsze włosy, a gów... prawda nie wierzcie w takie magie, i nie kupujcie od nich kosmetyków oni na tym zarabiają nieźle
 
a np leci ci ta woda z pochwy masz jakąś mokrość? przy usg to wyszło

przy usg wyszło. pytała czy nie boli mnie brzuch, ale bole raczej utożsamiałam z czyms normalnym, np. jak przed okresem. powiedziała, że to mógł pęknąc jakis torbiel, a mi poza drobnymi upławami to nic nie leci

marttika - współczuję bólu przy karmieniu. Jeśli ten ból będzie nie do zniesienia, to może warto odstawić Filipka od piersi. Przecież już wykarmiłaś brzdąca i wziął już z Twojego mleka, to co było najpotrzebniejsze. Nie katuj się. Życzę szybkiego pozbycia się tego bólu.

Anek mam nadzieję, że uda mi sie tego guza pozbyć.

Moze znacie jakieś sposoby? Ja narazie przykładam liście kapusty, bo tak mi laktacyjna poradziła i staram sie masować, ale... boli niesamowicie!!
 
marttika-no bo mnie boli brzuch jak na @ i ciągle mam wilgotno czasem jakby woda mi wypłyneła dlatego pytam, bo tu na NFZ miałam wizytę bez usg i muszę jechać w marcu. Kiedyś też miałam torbiel, ale się wchłonął po @


Kto ma spirale, bo zapomniałam? Czy zakładana była podczas @ i czy wcześniej trzeba zrobić cytologie?
 
reklama
marttika-no bo mnie boli brzuch jak na @ i ciągle mam wilgotno czasem jakby woda mi wypłyneła dlatego pytam, bo tu na NFZ miałam wizytę bez usg i muszę jechać w marcu. Kiedyś też miałam torbiel, ale się wchłonął po @


Kto ma spirale, bo zapomniałam? Czy zakładana była podczas @ i czy wcześniej trzeba zrobić cytologie?

No mnie wczoraj ta impreza kosztowała ponad 200 zł:( Ale na NFZ nie doprosiłabym sie tak szczegółowych badań.
 
Do góry