reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

reklama
Hej dziewczynki!

Wpadam jak po ogien i to z ogloszeniem czyli na bezczela :) Przepraszam wiec z gory ale kurna chata na nic czasu nie mam...

Wiec oglaszam i prosze o rozprzestezenianie po znajomych.

[FONT=&amp]URODZINOWE PARTY[/FONT]
[FONT=&amp] w PLAY TOGHETHER !!![/FONT]
[FONT=&amp]Zorganizujniezapomniane przyjęcie [/FONT]
[FONT=&amp]urodzinowedla swojego dziecka[/FONT]
[FONT=&amp]wprzedszkolu Play Toghether[/FONT]
[FONT=&amp]Cena: €10 za dziecko[/FONT]
· [FONT=&amp]Maksymalna liczba małych gości - 15 [/FONT]· [FONT=&amp]Dorośli goście wstępwolny :)
Macie Państwo zatem okazję zaprosić za jednym razem również bezdzietnych gości: babcie czy chrzestnych, dla których często trzebaorganizować osobne przyjęcie w domu [/FONT]· [FONT=&amp]
Minimalna kwota za wynajem przedszkola - €100
[/FONT][FONT=&amp]Cena obejmuje:[/FONT]Ø [FONT=&amp]wynajem dwóch salprzedszkolnych, wyposażonych w zabawki, stoliki i krzesełka na 2 godziny,
[/FONT]Ø [FONT=&amp]udekorowanie sali materiałami dostarczonymi przez rodziców
,[/FONT]Ø [FONT=&amp]oprawę muzyczną i kulędyskotekową.[/FONT]
Ø
[FONT=&amp]dostęp do kuchni - możliwośćzrobienia kawy, herbaty[/FONT]
Ø
[FONT=&amp]możliwość przyniesieniawłasnego poczęstunku lub skorzystania z naszego cateringu*
[/FONT]Ø [FONT=&amp]posprzątanie po imprezie.[/FONT][FONT=&amp] Taka oferta daje Państwuniepowtarzalną okazję do stworzenia atmosfery prawdziwego urodzinowego balu wedługwłasnej inwencji, uwzględniając zainteresowania i upodobania małego jubilata,bez potrzeby martwienia się o powierzchnię na zabawę i tańce. Nie straciciePaństwo również czasu i energii na przygotowania np.: pompowanie balonów i sprzątaniepo udanej zabawie!!! [/FONT]
[FONT=&amp]Szczegółowe informacje oraz rezerwacja :[/FONT]
[FONT=&amp]Iwona tel:0833187143[/FONT]
[FONT=&amp]* Przyjęcia urodzinowe organizujemy tylko wweekendy ( sobota i niedziela).[/FONT][FONT=&amp]* Dlazainteresowanych dysponujemy mini cateringiem : domowe muffiny z kremami, polewamioraz patery z kanapkami.[/FONT]
 
Hejka
Kamcia spotkanko wypada dzis ale tak jak napisała Marcysia ostatnio frekwencja jakos niedopisuje, wiec nie wiem jak bedzie dzis.
Mnie niestety dziś nie bedzie.
Kamciu Wszystkiego Najlepszego!!!:-D:-D:-D

Marcysia a moze fryzjerka Monika ta z salonu na Dougishce? Ja z niej zadowolona jestem a i Larcia podobno tez u niej bywa:tak::-).
 
Ostatnia edycja:
Marcysia ta Monika robi tez w domu:tak: bo mnie robiła. Tu masz jej nr 087 6317959. Zadzwoń i zapytaj jej:-)
 
frog-dzieki kochana:-) nic nie wiedzialam,ze robi w domu. Kiedys bylam u niej tylko w salonie i bylam bardzo zadowolona. jeszcze raz dzieki za info:-)
 
ciag dalszy poszukiwan fryzjerki ;) Monika, ktora frog polecala wlasnie jest na urlopie :-( i bedzie dostapna za 3 tyg a ja potrzebuje na juuuuuuuuz. Plissssss znacie kogos??
 
reklama
Do góry