reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez ania.rene, 10 Maj 2007.

1. ania.rene

ania.rene Początkująca w BB

witam, szukam przyjaznej duszy na wspolne spacery z dziecmi. moja coreczka ma dwa latka. mieszkamy na salthill.

2. didi

didi Fanka BB :)

witaj Aniu..:-) my jestesmy w trakcie szukania mieszkanka na salthill..albo na newcastle..:)..wiec moze jak sie uda bedziemy sasiadkami ..moj Albercik na 16 miesiecy..

3. reklama
  4. ania.rene

ania.rene Początkująca w BB

to super, mojej malej i mi brakuje towarzystwa kiedy maz jest w pracy:-)

5. aniay

aniay Mamy styczniowe 2007 fulltime mum Moderatorka Członek załogi

czesc Aniu tu Ania moze nie jestem z salthill i jestem mama zaledwie czteromiesiecznej Oliwci ale na spacer chetnie sie przejde :)

6. rosania

rosania Gość

...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 Październik 2008
  7. Adrianna

Adrianna Początkująca w BB

Witam,
    przesłałam Ci prywatną wiadomość. Czekam na kontakt :)

8. marta123p

marta123p Zaciekawiona BB

Witam Wszystkich!

Mam pyanie czy sa na tym forum mamy ze Sligo. Mieszkam tutaj z mezem i synkiem ( 8 miesiecy). Bardzo chetnie nawiaze kontakt z osobami ktore maja rowniez pociechy w podobnym wieku.
    Pozdrawiam bardzo serdecznie :)

9. eM.

eM. Listopadowa mama '07

Mieszkam 25 km od Sligo, ale często tam jestem :) rodziłaś w Irlandii?

10. reklama
  11. marta123p

marta123p Zaciekawiona BB

Rodzilam w Polsce. A gdzie dokladnie mieszkasz?

12. mamaoli14

mamaoli14 Gość

witam wszystkie mamy ze sligo.W listopadzie wyjezdzam do meza ktory wlasnie tam jest.Jednak bardzo sie boje.Mam dwoje dzieci w wieku 8 lat i 14 mcy.Bardzochce je zabrac ze soba,ale nie wiem co potem.Mam nagrana prace.Chcialabym sie zapytac czy moj syn ktory prawie nie zna angielskiego,bedzie przyjety do szkoly i jak?Czy moze zaczekac i np. od nowego roku pojdzie?Jak to jest?Co bedzie rozumial na lekcji,skoro nie zna jezyka?A co z moja mala coreczka?Wszystko mnie przeraza,ale bardzo chce jechac.Pozdrawiam.

Poleć forum