reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

ALe nic nie przebije rozwalania gazet i książek.
Hi hi, skąd ja to znam. Na przedpokoju lezy kupka kolorowych gazet do wyrzucenia, dostaje speeda i będzie oglądać i przekladac jedna po drugiej :-D
U nas też na tapecie klocki Duplo (np zwierzatka), autka braciszka, przy zabawie obowiązkowe bwuuuuuuu, ogródek zabaw, no i oczywiscie telefon - prawdziwy - ale tak fajnie precyzyjnie naciska sobie klawisz paluszkiem wskazującym, zeby jej się zaświecił, że jak tu jej nie dać się chwilę pobawić...
Co do pchaczy tzw chodzików, może bym się skusiła, ale kurcze u nas deficyt miejsca na zabawki....
 
reklama
my dzis kupilismy Lence wielko pojemnik na zabawki bo stary byl za maly. Oczywiscie zaraz do niego wlazla i kazala sie wozic po calym pokou. Im bardziej zakret byl ostry tym wieksza uciecha. Moglaby tak pewnie pol dnia ale tatus wymiekl ;-)
 
Hej, poszukuje dla Kajtosza w sklepach czapki z daszkiem, widziałyście gdzieś coś ciekawego? Ja jak byłam to wszędzie kapelusze i kaszkiety a ja chcę klasyczną basebollówkę.
 
sylvanas- nie pomogę bo ze sklepów nie kojarzę , ale ja też zawsze mam problem z czapkami i ostatnio kupuję na ryneczku (targu) - u nas bynajmniej jest naprawdę duzy wybór dzieicięcych czapek :)


a ja dzis byłam w tesco w poszukiwaniu kuchni i gadżetów kuchennych, bo viki mocno zainteresowana tematem(pewnie minie jej z chwilą zakupu ;-)) - i była jakaś "promocja" (300zł!!) na ten dokładnie pojazd -

Elektryczny Quad EVO - dla dziewczynki PROMOCJA (2199992702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


tak właściwie dla zabawy ją wsadziłam - a ona załapała , że trzeba guzik trzymać i jeździła - oczywiście tylko prosto do przodu - ale tak fajnie zrobiony jest ten pojazd, że gdyby nie fakt , ze nie powinnam , to bym go kupiła :-D ...pewno i tak tak zakombinuje, że kupię - pierwszy raz spodobalo mi się takie cudo - bo zazwyczaj sa jakieś wielkie, niezgrabne i tak naprawde ślizgają się na gładkich powierzchniach - a ten jest idaelny dla takiego maluszka ;-) - a Wy co uważacie o takich pojazdach?
ps. a teraz w szoku jestem , że tam niby promocja za 300zł - a necie połowa tej ceny !
 
Ostatnia edycja:
Viki- ja osobiście nie kupiłabym tego dziecku, chyba że miałabym dużo zbędnej kasy. Szczerze wydaje mi się, że jest to zabawka bez której spokojnie dziecko (zwłaszcza tak małe jak nasze) może się obejść. U nas dalszy ciąg fascynacji wózkiem dla lalek:)Prosta rzecz a niesamowicie cieszy.
 
generalnie kasy nadmiaru nie mam - a większość zabawek to zbytek dla dziecka i cieszy chyba tylko rodzica - :-D a wózek - u nas w tej chwili zaczął byc niebezpieczny o tyle, że na niego włazi i w nim siada - ale na sczęście jest bardzo stabilny - takie akrobacje jakie ona z nim wyrabia to się w głowie nie mieszczą - tak więć jakby co - polecam, bo jest naprawdę dobrze wyważoną sportówką - a przede wszystkim niska i pasuje mojej kruszynie AGATKA Wózek dla lalek (2169793335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
sylvanas- nie pomogę bo ze sklepów nie kojarzę , ale ja też zawsze mam problem z czapkami i ostatnio kupuję na ryneczku (targu) - u nas bynajmniej jest naprawdę duzy wybór dzieicięcych czapek :)


a ja dzis byłam w tesco w poszukiwaniu kuchni i gadżetów kuchennych, bo viki mocno zainteresowana tematem(pewnie minie jej z chwilą zakupu ;-)) - i była jakaś "promocja" (300zł!!) na ten dokładnie pojazd -

Elektryczny Quad EVO - dla dziewczynki PROMOCJA (2199992702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


tak właściwie dla zabawy ją wsadziłam - a ona załapała , że trzeba guzik trzymać i jeździła - oczywiście tylko prosto do przodu - ale tak fajnie zrobiony jest ten pojazd, że gdyby nie fakt , ze nie powinnam , to bym go kupiła :-D ...pewno i tak tak zakombinuje, że kupię - pierwszy raz spodobalo mi się takie cudo - bo zazwyczaj sa jakieś wielkie, niezgrabne i tak naprawde ślizgają się na gładkich powierzchniach - a ten jest idaelny dla takiego maluszka ;-) - a Wy co uważacie o takich pojazdach?
ps. a teraz w szoku jestem , że tam niby promocja za 300zł - a necie połowa tej ceny !


my mamy skuterek ,bo Lenka dostała pod choinkę i polecam , też wymiary takie właśnie nie jakieś duże . jest pedał i jest przycisk do przełączania: przód ,tył. i guziczek z melodyjką . Lenka od stycznia na nim wariuje i nie uważam żeby było to wyrzucenie kasy w błoto . Koleżanka była ze swoja 4 letnia córką i ona też na nim jeździła więc jak się okazuje to jest to zabawka na dłużej.


my rozglądamy się własnie za wózkiem do Lalek ;)
 
reklama
Super ten fotelik, takiego jeszcze nie widzialam a tez sie powoli rozgladam, ale dla mnie to niestety nie jest bo z dzieckiem przed soba do kierownicy bym nie dosiegnela:-) to tylko dla meza. Szkoda ze nie mozna go rowniez z tylu montowac.
A za wozkiem tez sie rozgladam choc moje dziecie poki co nie tyka sie zadnych misiow ani lalek wiec moze tak ja zachece do bycia przytulaskiem, moze i kot na tym zyska i przestanie go maltretowac.
 
Do góry