reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Czesc Wszystkim przyszlym mamusia.
:-)
Bylismy z mezem w Australii 24 lutego dostalam ostatni okres.26 marca zrobilam test i 2 kreseczki :) W niedziele wrocilismy do Europy.W ten poniedzialek bylam u lekarza i widzialam fasoleczke :) juz serduszko bije :) .Termin porodu 1 grudnia.Teraz jestem w 7 tygodniu i 5dni.Ciesze sie.:-)
Caly czas mi tylko niedobrze po kazdym posilku.Na mieso nie mam wogole ochoty ewentualnie tylko kurczak.
piszcie jak tam u was dziewczyny
pozdrawiam
magda
 
reklama
Dzień dobry :-)

Oj dziś nie mogłam się z łóżka zwlec, czuję się jakoś fatalnie, to chyba sprawka zmiany pogody. Pranie też już zdążyłam zrobić, śniadanko zjeść a teraz piję kawkę inkę zaparzoną na mleku, pychota jak dla mnie :-)

Lolcia spróbuj z ta wodą, mi pomaga, a sok z buraka nie jest taki zły, da się przeżyć.

nosotros witaj w naszym gronie :)

Dziewczyny, które są już mamami podziwiam was, że macie tyle energii i dajecie radę ze wszystkim, ja w sumie nie mam większych obowiązków, do pracy zaglądam na parę godzin a i tak czuję się taka wypompowana z energii, że szok. :-)

Mam pytanie z innej beczki otóż w sobotę mojego męża chrześnik kończy roczek, nie mam pojęcia co mu kupić, a nie chciałabym pytać się rodziców Ksawerego co by mu się przydało bo wolę, żeby to była niespodzianka, dziewczyny co wasze dzieciaczki dostały na roczek od chrzestnych? Macie jakiś pomysł? Będę wdzięczna za każdą radę :-)
 
Witajcie,
jak wy macie dobrze dziewczęta, większość rano może sobie spać a juz od 7:30 w pracy :-( no ale cóż
a do tego cały czas mi niedobrze, sama nie wiem na co mam ochotę - okropność
u nas cała rodzice i rodzeństwo już wiedzą no i wczoraj dowiedzieli się w pracy choć nie chciałam jeszcze nic mówić ale dostaliśmy dużo ciuszków dla dzieciątka a do tego duzo chłopięcych (no a po Julceto raczej większość dziewczęcych) no i przyznałam się że najmniejsze ja zabiorę :laugh2:
 
witam :-)
smyki w szkole,a ja zasiadam z herbatka,bo na kawe nie mam ochoty :no:
za oknem szaro ,buro i ponuro,wrrr gdzie ta wiosna ???
lolcia ja kochana wstaje chwile po 7 ,ale nim smyki nie odstawie do szkoly to kompa nie wlaczam..;-)
kasia tak to juz jest,ze jedni uczciwie zarabiaja na chleb,a inni sie obijaja :-D
misia jakos trzeba sobie radzic ;-),ja to jestem akurat z tych kobiet,ktore im wiecej maja zajec,tym sa bardziej zorganizowane ;-)
nosortos gratki udanej wizyty i zagladaj do nas czesciej :tak:
mamaPatryka kciuki za wyniki ;-)
 
Joanna_z my na święta byliśmy u siostry w uk i tam też zrobiłam test i w szoku byłam jak 2 ciemne krechy od razu wyskoczyły :-D Mikiego przywieźliźmy z anglii i drugie maleństwo też. Jakbym wiedziała że to tak działa to już bym w tamtym roku się do siostry w gości wybrała :-D:-D Fajnie, że już przy okazji świąt zobaczyłaś swoje maleństwo :tak:
Madzia witaj i rozgość się ;-)
Misia mój młody na roczek od chrzesnego dostał takie autko, na którym może jeździć sam a można go pchać bo ma ten kij w zestawie.
JEŹDZIK Auto MASTER Kołyska Mp3 ARTI *4 kol. (2267413680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dla mnie troszkę niewypał bo my prawie takie samo daliśmy ich dziecku na pierwszy roczek i młody dostał to autko w spadku więc mamy 2. Ale ja polecam rowerek coś takiego:
Rowerek UFO baldachim pchacz kołyska (2266592204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
sama chciałam kupić dla synka ale siostra moja kupiła mu teraz fajny w anglii i ma przywieźć w czerwcu więc szkoda mi kasy na drugi wydawać.
Kasia ja nie pracuję ale robię sobie kurs i od jutra też wybywam z domku z tym, że dopiero na 9 :-D Współczuję mdłości i gratuluję ciuszków może akurat będziesz mieć synka :tak:
Mamapatryka trzymam kciuki żeby wyniki były super :tak:
Madlen no tak zanim się dwójkę odpowiednio wystroi i z domku do szkoły pośle to troszkę czasu mija w dodatku różnica czasowa.
No oki idę porobić coś i Mikiemu jakie zajęcie wymyślić bo mi się od spodni oderwać nie chce :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj pogoda masakrycZna jak u madlen, odprowadzilam Maye do szkoły zmoklam zmarzlam i tyle. Poszłam po sok pomarańczowy który zauważyłam ze choć na chwile pomaga mi w mdlosciach.
przez ostatnie dni pojawiają siedziwnemysli w mojej głowie, ze nie wiem czy dobrze ze jestem w ciazy, czy to była dobradecyzja,ze przecież dziecko już miałam odchowane itp itd, wiem wiem głupia jestem, jakieś takie obawy sie pojawiły.
w piątek godzinna wizyta u położnej, założenie karty pobranie krwi wywiad. W sumie nie moge sie doczekać

Lolcia Anglia sprzyja ciazy, mi w polscelekarze dokładnie 3 postawiło diagnozę ze ja dzieci mieć nie będę wyjechałam i po1.5 roku urodziła sie Maya;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
joanna ja takie mysli mialam kilka dni temu...niby ta ciaza wyczekana,wystarana..a ...tez sobie zadalam pyt.po co ??? dzieci juz duze,potrafia same soba sie zajc i zrobic sobie jesc..jak gdzies idziemy to nie musze calej,wielkiej torby pakowac,w nocy spie..a teraz..sie zacznie..,ale tylko przez chwile mialam zwatpienie...to chyba normalne..w naszym organizmie zachodza duze zmiany i to chyba przez to..
lolcia no niezle :-D
 
reklama
joanna my teraz mamy taka burze hormonalna,ze :szok:,wiec nie ma czym sie martwic..jest czas oczekiwania i czas zwatpienia..radosc i smutek..to normalne,ja takie mysli mialam w kazdej ciazy...od poczatku do konca..;-)..pojawiaja sie raz po raz :tak:
a co do soku pomaranczowego,mi tez pomagal na mdlosci w 1szej ciazy,ale za to byla zgaga ;-)
lolcia dzieici i tak chodza do szkoly wmundurkach,wiec za duzo sie nie stroja..no moze cora cuduje z wlosami..po malu zaczyna sie ten okres dojrzewania..czasami juz mam dosyc :wściekła/y:a dzisiaj jeszcze chyba pogoda na nich zle podzialala,bo od rana jakies fochy,klotnie..myslalam,ze ich udusze :wściekła/y:
 
Do góry