reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

nalaa koleżanka ma jedo fyn i bardzo sobie chwaliła. Sama na początku o nim myślałam, ale nie bardzo podoba mi się spacerówka. zresztą ja zakochana w Mutsy Transporterze i nie dam się M do innego przekonać :-D
 
reklama
ja mam wózek z tą gąbką (tako jumper x) i mimo że jeździ nim już 2 dziecko to jest jak nowiutka. Wcale nie pęka ani nic
 
Belcia też mi się podoba ale nas nie stać,podobaja mi się też wózki maxi crosi ale też cena zabżjcza:-(
ewika dobrze wiedzieć,że nie zawsze jest tragicznie z tymi rączkami,jednak dobrze jest pooglądać wózki na żywo zawsze może wpaść coś w oko
A co myślicie o wózku niebiesko-turkusowym dla.dziewczynki? Fioletowy jest ładny ale nie było w hurtowni
 
miq sliczny kolor taki chcialam kupic ale dostalam wozek..
laura&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ael no slicznie spal;-)milego kupowania poduszek bedzie bitwa na poduszki?
magdalenko wspolczuje...
fifka sliczny konradekkkkkkk ;-)

bylam w pracy z szefem nie gadalam bo go nie bylo,.. dostalismy koszulke i spodenki 2 sztuki.
i bylismy u dermatologa ;-) pudroderm mi zapisala i powiedziala ze na szyjce sa potowki i tradzik niemowlecy...
 
atanku pudoderm fujjj strzasznie źle wspominam. Kruszy się, jest wszędzie i w dodatku jeszcze skura pod nim nie oddycha..
 
Tam był właśnie taki zielony jak Twój Ewika i taki turkusowy,hmm ale teraz i tak nie ma na to kasy,zwłaszcza po tej dzisiejszej akcji:-( ale nawet chyba byłabym zdolna pożyczyć bo warto
 
najlepiej dziala maczka kartoflana wedle mnie jeszcze tego nie kupilam bo dzis bylismy
 
reklama
a moze warto kupic jakis uzywany ale lepszy nieraz niektorzy maja prawie nowki jak np malo uzywaja
moja sis odkupila uzywke normalnie nowka a spacerowke miala w foli jeszcze cala bo nie uzywali


Ael i ktos kto moze pomoc
chodzi o krwiaka w ciazy jak długo plamiłas jak go mialas? moja kuzynka ma 14mm ale juz sie wchlania i caly czas plami kaza jej lezec dzis tylko wstala zmyc naczynia i juz jej brazowy sluz lecial i sie martwi bo nie chce co chwila do szpitala latac bo jak ma lezec bez potrzeby to w domu moze
 
Do góry