reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WARSZTATY - Eko Pieluszkowanie dla początkujących

anka-spe

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2011
Postów
238
Miasto
Bydgoszcz
Zapraszam na bezpłatne warsztaty aktualnych i przyszłych rodziców, którzy chcą poznać sztukę i zalety naturalnego/ekologicznego pieluszkowania dzieci i niemowląt.
31 maja o godz. 17:30 w kawiarni dla mam Matecznik przy ul. Krasińskiego 5/1 w Bydgoszczy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak martulka już poprawiłam literówkę ;) dzięki za zwrócenie uwagi :)
Trafić łatwo - to jest przedłużenie ul. Śniadeckich po skrzyżowaniu z Gdańską. Na przeciwko jest jakaś piekarnia i płot LO nr 1, a wchodzi się po małych schodkach z ulicy lub podjazdem dla wózków przez klatkę schodową kamienicy.
 
to niedaleko mnie dużo iść nie muszę.
oby tylko grafik w pracy się nie zmienił to będę na pewno.
w końcu się poznamy osobiście.
 
Dziewczyny kochane, proszę podajcie informację o tych warsztatach swoim znajomym, może akurat znajdzie się ktoś zainteresowany tematem :) To już niedługo!
 
reklama
też postaram się uczestniczyć bo jestem bardzo tym zainteresowana, nawet zakupiłam już jeden śliczny kolorowy otulacz. A jak długo ma trwać to spotkanko ?? niestety mam cukrzycę i muszę przyjmować regularne posiłki co mi nieco utrudnia takie wypady na miasto. Można będzie też zakupić pieluszki na miejscu??
 
Do góry