reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Ja ostatnio straciłam też apetyt;/ nic mi nie pasuje:( owoce jeszcze jakoś idą ale warzywa bllleeeee;/

Ja na apetyt nie narzekam ,ogólnie też jestem szersza wiec witaj Bello w klubie ;)
Dostęp do warzyw i owoców mam nieograniczony pracuje w kiosku warzywnym wiec witamin nie powinno maluszkowi zabraknac!
 
reklama
Bella co do tabelki to niech większość zadecyduje :)

Ja jestem zmęczona koło 21-22 a zasypiam ok 1-2 leżę myślę wiercę się i się wsio zaczęło jak 2 krechy na teście zobaczyłam :-D

Mam nadzieję, że to euforia zaciążeniowa i minie raz dwa bo oszaleję :szok:

Zobaczę jak dziś będzie...

Plecy mnie bolą, chyba dziś przesadziłam z ruchem brrr. idę poleżeć wygodnie chyba kupie sobie rogala do spania a męża wyrzucę do innego pokoju by się jakoś ułożyć i wyspać...

Mój kot i jeden kundelek w poprzedniej ciąży jak leżałam na boku w łóżku to uwielbiali kłaść się blisko brzucha, choć mają swoje łóżka i zwykle tam śpią a do nas na pieszczoty przychodzą a nie na brzuszkowe przytulaski więc cos w tym jest,że zwierzaki wyczuwają...

Zabije tą która pochłonęła nalesniki i się nie podzieliła :-D smaka narobiła i poszła nu nu

Sara witaj kciuki trzymam bo też jestem po stracie ale w 11 tyg i wiem jak teraz jest ja chyba do porodu nie będę spokojna dopuki nie przytulę mojego dzieciaczka
 
Ania1973G mam dokladnie tak samo mecze sie do 1-2:/ tyle ze mi jakos brzuch cisnie bo lubie spac naboku brzuchem do materaca:( a to dopiero poczatek ciazy:) juz sie nie moge doczekac II trymestru:)
 
laseczki po ile Wam się wyswietla postów na stronie? mi tylko po pare i nie wiem gdzie to zmienic,i czy wogóle jest taka opcja?
 
przespalam 2h :szok:
co ja bede w nocy robic ???
mdlosci poranne zamienily sie na mdlosci wieczorne :baffled:
cos bym zjadla ale nie wiem co ! wczoraj sledzia na noc zjadlam i sie czulam ok, dzis powtorze ;)
 
aaaa zapomnialam !
witam nowe kolezanki lutowe :D
duzo nas tu sie zrobilo, fajnie bedzie :happy2:

Mi tam tabelka odpowiada, nie mam zastrzezen :-D
 
Witam nowe mamuśki:)
Wizyta u lekarz zaliczona (opisana w odpowiednim wątku). Nadal nie mam mdłości, a to chyba dobrze, bo jak czytam co bidulki przechodzicie to nie zazdroszczę. W sumie to u mnie największa zmora to chwiejność nastroju.

Teraz idę się wykąpać i poleżeć:)
 
reklama
Witam kolejną nową mamusię lutową:-D

Bella ja też nie mogę spać:crazy: przychodzi 23,24... i nic. Tak w sumie śpię na siłę...Najlepiej działa na mnie telewizor, więc szukam czegoś nużącego i zasypiam ;-) no ale potem trzeba się przenieś do łóżka, rozbudzam się i po frytkach ;-):crazy:
Ania1973G, to ja zrobiłam Ci smak na naleśnika... specjalnie dla Ciebie wysyłam naleśniczka a nawet dwa :-D:-D łap....... !! :-D:-D:-D;-)
Kurde ja też się przespałam od 17-20 i jestem wyspana ..... Czyli kolejna noc bezsenna:crazy::baffled:
No i na dodatek boli mnie strasznie kark :crazy::crazy:
 
Do góry