reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

hej,
Ja byłam wczoraj u lekarza,ale opisze w wątku "u lekarza".
Ja też jestem cały czas głodna,ale na nic niemam ochoty. Zjem co jest,ale bez smaku. Dzisiaj mam zupe pomidorowa i mlode ziemniaki z kalafiorem i kotletem drobiowym.
Ja jakoś niemam żadnych dolegliwości jedynie doszła mi senność.
 
reklama
aga a Ty gdzie do lekarza chodzisz?
co do pizzy to ja bym nie zjadła- w pierwszej ciąży tak się najadłam oi to był ostatni raz kiedy ją ze smakiem jadłam. Teraz mam tylko wspomnienia. Ale frytki takie z solą bez sosu bym zjadła- o tak. A ja w pracy jeszcze pół godziny. Już bym do domku pojechała.
 
Dziewczyny ale mi smaka narobiłyście, ale w sumie to od 2 godzin marzę o pizzy..chyba sobie zamówię, a co;) Już mam dość leżenia, więc się wzięłam za stertę prasowania i prania, ale musiałam przerwać bo brzusio zaczął boleć. Też mam takie mega głody, a jak juz zaczynam jeść to wszytko bleee..:)

poli ty siadaj na dupie i siedz !!! prasowanie :angry: tez se wymyslilas babo !!!!
apeluje do lutowek zeby zrypaly POLI :rofl2:

pochlonelam pizze i jest mi tak se, ale bylo warto :rofl2::-p
 
przed chwila właśnie czytałam o nim opinie, dużo dobrych opinii. Ja sobie tak myślę czy aby nie zmienić lekarza. A do szkoły rodzenia będziesz chodziła? Na Lubartowskiej mam znajomą położną co prowadzi szkołę rodzenia i na poporodowej tez jedną koleżankę. Sama już nie wiem co mam robić.
 
A Twój czemu zły jest lekarz? Mój jest przecudowny, ja chodziłam do Niego w pierwszej ciąży i teraz też. Jest cierpliwy, wyjaśni wszystko nawet kilka razy jak jest potrzeba, zawsze telefon odbieram,w razie jakiś bóli jak ma dyżur odrazu każe przyjechać. Leżałam 2 razy w szpitalu był u mnie codziennie, pytał jak się czuje. Co do szkoły rodzenia to chyba nie będe chodzić bo itak będe mieć cesarkę.
 
Co do Lubartowskiej i tamtejszego szpitala to ja na początku ciąży tam wylądowałam i nigdy więcej. Szpitakl tragiczny,a lekarka z której polecenia tam trafiłam porażka na całej lini. Nigdy więcej do Niej nie pójde,a i szpital nie ciekawy. Ale jak się ma znajome to pewnie inaczej jest:)
 
dołaczam się do cortiny- POLI BABOKU czyś ty oszalała??? mamy się nie forsować! jesteśmy w ciąży! ja wiem że to nie choroba, ale nie można przesadzać z pracami ciężkimi! potem będziecie płakać, że coś się źle - tfu tfu dzieje:baffled::wściekła/y:
 
Powiedzcie mi dziewczyny jakiego kremu używacie na dzień? Bo nie można wielu kosmetyków w ciązy używać, a ja nie bardzo wiem , które można. Na dzień mam teraz krem nivea soft,ale on zawiera witamine E więc chyba nie można?
 
reklama
taak?? nawet nie wiedziałam... ja używam wielu kosmetyków i nawet mi do głowy nie przyszło, że to może szkodzić...? może któraś wie coś więcej na ten temat?
 
Do góry