reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

co do kosmetyków zastanawiam się nad serią dla kobiet w ciąży i karmiących ale z tego co pamiętam to można po 3miesiącu
teraz cały czas meczą mnie mdłości a córeczka poleżeć nie da ;) byle wytrwać do końca pierwszego trymestru :)
 
reklama
taak?? nawet nie wiedziałam... ja używam wielu kosmetyków i nawet mi do głowy nie przyszło, że to może szkodzić...? może któraś wie coś więcej na ten temat?

Któraś z Naszych tutaj koleżanek właśnie pytała farmaceutki i właśnie podała z jakimi składnikami nie powinny być kremy dlatego jestem ciekawa jakie można używać.
 
hej dziewczyny!
wcinam właśnie drugą porcję makaronu z białym serem i czytam co popisałyście:-) co do kosmetyków to obiło mi się o uszy że to wit. A jest szkodliwa w kosmetykach:baffled:
 
hej dziewczynki:-)
póki co nie melduję się w tym wątku, bo nie wiem, na czym stoję...
czy możecie mi napisać, jaki miałyście wynik bety hcg? i ile dni po owulacji była robiona?

z góry dziękuję :*
 
Bella proszę usuń mnie z listy lutówek.

Dzisiaj miałam dokładne usg, serduszko maleństwa przestało bić.
Czekam na poronienie a jesli nie nastąpi to będzie wywoływane.
Nie sądziłam, że tak bardzo może boleć taka strata na samym początku ciąży... :-(

Pozdrawiam wszystkie Brzuszki i życzę szczęśliwego rozwiązania!
 
laski nie wiem czy Wam pisałam moja bratówka tez w ciązy ;)
zrobiła dziś betę i ma wynki powyżej 5 tys , byłby to 5 tc ale wedle mnie za wysoki wskaznik ;( i raczej z tej ciązy nic nie będzie.... obym się myliła ! Czy któras miała z was taki przypadek ???????
 
heksa77 przykro strasznie, ciężko jest coś napisać bo przecież i tak nie ma żadnego ukojenia ... trzymaj się i na pewno się uda następnym razem, aby Twój aniołek wrócił.

aż się boje ja mam wizytę jutro ...
 
reklama
heksa odczekaj i sprawdz i innego lekarza ! znajoma tak miała i po kilku dniach okazało się że serduszko bije .
dziewczyny o co chodzi z testami beta nie miałam takich w poprzedniej ciąży
ja mam wizytę w piątek i trochę się boję
 
Ostatnia edycja:
Do góry