reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Littlebaby

Dołączył(a)
6 Lipiec 2012
Postów
1
Ponieważ firma littlebaby, w której próbowałem kupić prezent dla mojego dziecka nie wywiązała się ze swoich zobowiązań i nie zwróciła mi dotychczas wpłaconych pieniędzy, prosze o informację - w jaki sposób dochodzić swoich praw. Z tego co poniewczasie przeczytałem na forach - mechanizm działania tej firmy jest prosty - przyjmują pieniądze, nie dotrzymują umowy, oczekiwanie na zwrot pieniędzy jest wyjątkowo długotrwałe i uciążliwe, co im z pewnością poprawia płynność finansową:)
Jeszcze jedno pytanie - czy istnieje miejsce w sieci, gdzie tego rodzaju nierzetelne firmy są rejestrowane. Na jednym z wątków tego portalu była już dyskusja na temat tej firmy - te same opinie, co moja. Littlebaby wysłało dramatycznego maila oskarżającego niezadowolonych klientów o pomowienia. Mail był skuteczny, bo wątek zamknięto. Myślę, że gdyby mozna było przedstawić swoje zarzuty podpisując je uwiarygodnionymi danymi osobowymi, bardzo by to pomogło w eliminacji z rynku tego rodzaju pasożytów. Czy jest takie miejsce?
 
reklama
Ponieważ firma littlebaby, w której próbowałem kupić prezent dla mojego dziecka nie wywiązała się ze swoich zobowiązań i nie zwróciła mi dotychczas wpłaconych pieniędzy, prosze o informację - w jaki sposób dochodzić swoich praw. Z tego co poniewczasie przeczytałem na forach - mechanizm działania tej firmy jest prosty - przyjmują pieniądze, nie dotrzymują umowy, oczekiwanie na zwrot pieniędzy jest wyjątkowo długotrwałe i uciążliwe, co im z pewnością poprawia płynność finansową:)
Jeszcze jedno pytanie - czy istnieje miejsce w sieci, gdzie tego rodzaju nierzetelne firmy są rejestrowane. Na jednym z wątków tego portalu była już dyskusja na temat tej firmy - te same opinie, co moja. Littlebaby wysłało dramatycznego maila oskarżającego niezadowolonych klientów o pomowienia. Mail był skuteczny, bo wątek zamknięto. Myślę, że gdyby mozna było przedstawić swoje zarzuty podpisując je uwiarygodnionymi danymi osobowymi, bardzo by to pomogło w eliminacji z rynku tego rodzaju pasożytów. Czy jest takie miejsce?

A ja myślę,że jedynym miejscem gdzie takie zarzuty może Pan sformułować jest sąd lu ew. PIH. Jesli ma Pan zastrzeżenia do działania jakiejkolwiek firmy proszę złożyć skargę do odpowiedniej instytucji. Forum nie jest odpowiednim miejscem na wylewanie żali.
 
Ale ostrzec innych mozna zeby sie nie nabrali na ten "sklep" littlebaby.pl

To sa oszusci. Przez moje lenistwo (zaufanie) nie sprawdzilem tego sklepu. Potem anulowalem zamowienie po misiacu oczekiwania a tera juz czekam ponad miesiac na zwrot pieniedzy.

Caly czas twierdza ze pieniadze wyslali.

LITTLEBABY.pl i FEMINE.pl maja tego samego wlasciciela. Uwazajcie na nich i nic tam nie kupujcie. Poczytajcie opinie w internecie o tym sklepie.

Jak juz to ten post powinien isc do innego dzialu.


Sorki za wykopaliska :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry