reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo jaką wanienkę polecasz?

dosia76

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2012
Postów
41
reklama
ja polecam najprostszą wanienkę, my mamy z Ikei, zwykła taka balia :) bez udziwnien. głęboka, co świetnie się sprawdza przy starszym dziecku. Synek ma półtora roku i nadal jest w niej kąpany. Kiedy był niemowlakiem do wanienki wkładaliśmy leżaczek plastikowy, super praktyczne, ma się wolne ręce, dziecko leży wygodnie.
 

Mam taką wanienkę kupioną 3 lata temu prawie. Mamy też stelaż do niej stawiany na wannę. Świetna sprawa. Dla nas idealne rozwiązanie. Córka ma teraz 2 lata i 8 mieś. i nadal się w niej kąpie. :-) A jest dość długim dzieckiem. I jeszcze cała masa zwierzaków gumowych, polewaczek i naczynek się w niej mieści.
 
kompletując wyprawkę dla malucha kupiliśmy najzwyklejszą wanienkę i dzieciątko będziemy w niej układać na pieluszce tetrowej. nie braliśmy gąbki, bo trzeba o nią porządnie dbać, by nie zbierała bakterii - wyparzać itd. a to wszystko zajmuje czas. zastanawiałam się nad wanienką wyprofilowaną, ale okazałaby się ona raczej niepraktyczna, bo fajnie dziecko może w niej leżej na pleckach, ale już z jego obróceniem i umyciem plecków byłby problem.

zwykłą wanienkę poleciła położna i dziewczyny z forum (Zielona Góra):-)

aaa i wstępnie zrezygnowałam ze stelaża, ale jednak go dokupię, co by odciążyć kręgosłup - trzeba sobie jakoś życie ułatwiać:-):-)
 
Do góry