reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjęcie z okazji Chrztu Św.w ZG

elusl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Lipiec 2012
Postów
299
Miasto
Zielona Góra
Cześć dziewczyny!

Jakie miejsca (restauracje etc.) w Zielonej Górze polecacie na zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu Świętego? Ja wstępnie myślałam o Palmiarni, głównie ze względu na lokalizację i atrakcyjność - czy może któraś z was organizowała tam chrzciny?

Z góry dzięki za odpowiedzi :-)
 
reklama
Zdecydowanie polecam Winnicę.
Mają kameralną salę na piętrze.
Nasze przyjęcie było przygotowane perfekcyjnie.
Pozdrawiam

Cześć dziewczyny!

Jakie miejsca (restauracje etc.) w Zielonej Górze polecacie na zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu Świętego? Ja wstępnie myślałam o Palmiarni, głównie ze względu na lokalizację i atrakcyjność - czy może któraś z was organizowała tam chrzciny?

Z góry dzięki za odpowiedzi :-)
 
No wlasnie winnica byla u mnie na 2 miejscu :) jak kosztowo od osoby wychodzilo? Niedlugo bede szla i do palmiarni i wlasnie winnicy pytac o konkrety.
 
No wlasnie winnica byla u mnie na 2 miejscu :) jak kosztowo od osoby wychodzilo? Niedlugo bede szla i do palmiarni i wlasnie winnicy pytac o konkrety.


Co prawda nie chrzest, ale roczek robiliśmy w Palmiarni, całkiem przyzwoicie. Dużo miejsca przede wszystkim, a że dzieci trochę było to miały przestrzeń.
 
Obiad z kawą i deserem coś ok. 50,00 zł. Ustal budżet i poproś o przygotowanie kilku propozycji menu. Dla mnie różnica między Winnicą a Palmiarnią jest zasadnicza. W Winnicy jest świetny szef kuchni i jedzenia naprawdę rewelacyjne. Pozdrawiam!
 
ja roczek robiłam na stołówce szpitalnej :)
na osobe 35 zł lub 25
jedzenie syper tort piekli na miejscu pyyyyyyszniutki :))
jedzenia nie daliśmy rady przejeść - zabraliśmy do domu

sale mozna udekorować samemu- jak dla mnie rewelacja za przestępną cene ;))
a w soboty od 16 nawet mozna potańczyć :)))
 
Gabinia - to nie jest szpitalna stołówka - to była - teraz to normalna firma kateringowa, dlatego tak dobrze tam karmią;) Jak byłam w szpitalu (w ciązy czy potem juz z małym) to tam jadłam i rewelacja.

A my chrzciny robimy w Sulechowskim Tadż Mahalu - tylko indyjskie jedzonko, nie będzie rosołu i kotleta:))) Za osobe wychodzi nam 60 zł.
 
Gabinia, Flaurka - mówicie o tej jadłodajni "u Macieja"? słyszałam, że tam dobre jedzenie dają, a właśnie z mężem musimy się zaopatrzyć w obiadki na czas szpitala i może wykupić obiady też po porodzie:-)

Dalissima, 50,00?! jak na Winnicę, to niedużo :szok: generalnie nie zależy mi na standardowym obiedzie - żaden rosól, kotlet schabowy nie wchodzą w grę. no nic zobaczymy jakie propozycje mi przygotują :)

Miłego i piknego dnia dziewczyny życzę :)
 
reklama
Do góry