reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwne objawy neurologiczne??

Pysia29d

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Grudzień 2009
Postów
1 081
Dziewczyny mam taki smieszny i dziwny problem a dzisiaj zaczełam powiazywac z czymś innym.
Otóz od pewnego czasu około roku mam tak że robie sobie coś tam z małym i nagle mam obraz przed oczami ze mi sie to snilo albo ze juz to robilam odrau kreci mi się w głowie,ciemno przed oczami i robi mi się niedobrze. Zawsze sie z tego smiałam bo to dziwne:D.
no ale od pewnego czasu dochodzi do tego mega bol głowy jakby mnie ktoś pierdzielną z całej ciły deską w łeb musze blać tablekę bo az leb mi rozwala dodam że nigdy przenigdy w zyciu nie bolała mnie głowa,wogole nie wiedzialam co to znaczy boli glowa. Ten ból głowy jest do 5 minut po tym zakreceniu sie w głowie itp.Dziewczyny czy myslicie ze to jest neurologiczne ? rok temu mialam ekg i wyszły zmiany padaczkowe na rezonansie wyszły plamy które nikt nigdy nie umiał opisac ,jak dostałam papierek z rezonansu głowy to było z 10 znaków zapytania.
 
reklama
Pysia - do lekarza!!!

tak chyba pójde do neurologa bo przedchwilą to znów sie pwtórzyło ale to jest dziwne bo tak samo z siebie sie robi ze ja mysle ze "to juz było albo to juz sie sniło" i masakryczny bol głowy który trwa 5 minut po tym czyms.nigdy czegos takiego nie miałam wczesniej
 
jeśli na EEG wyszły jakieś zmiany padaczkowe to uważaj na takie rzeczy jak migające światło, nawet patrzenie w komputer może wywołać atak padaczki. Idź do lekarza, bo nie daj Boże coś się stanie przy Antosiu. Napisz co i jak kiedy będziesz po badaniach.
 
Pysia, absolutnie do lekarza!!! nie ma sie nad czym zastanawiać, skoro coś tam powychodziło, to trzeba sprawę wyjaśnić do końca!!! trzymam kciuki!
 
Pysia padaczka objawia sie roznymi napadami, takze calkiem mozliwe i prawdopodone, tymbardziej ze juz wczesniej musialas miec jakis problem skoro poddalas sie eeg, a wtedy tez cos sie dzialo?
neurolog napewno sie toba zajmie, pewnie wdrozy leki i bedzie dobrze
zdrowka i powodzenia!!!
 
Pysia padaczka objawia sie roznymi napadami, takze calkiem mozliwe i prawdopodone, tymbardziej ze juz wczesniej musialas miec jakis problem skoro poddalas sie eeg, a wtedy tez cos sie dzialo?
neurolog napewno sie toba zajmie, pewnie wdrozy leki i bedzie dobrze
zdrowka i powodzenia!!!




Ja w zassadzie nie wiem jak im padaczka wyszła ale mam przepisany lek depakind czy cos takiego .no ale wziełam tylko 1 raz bo bylo mi po nim nie dobrze.
pozatym 4 lata temu bylam na eeg i stwierdzili że dobrze wszystko,rok temu byłam i napisali mi zmiany padaczkowe pourazowe(gdzie indziej byłam).
Poszłam z tym papierkiem do babki u ktorej byłam 4 lata temu i stwierdziła że te badania co miałam robione wogóle nie róznią się od tych co 3 lata temu no ale jak 2 profesorów to opisywało to ma tak być i pewnie te zmiany sa.W zyciu miałam takie szczeńscie ze 6 razy miałam rozwalony łeb,raz spadłam z trzepaka bo ktos mnie zepchał (niechcaco) potem dostałam cegółwką w łeb(tez niechcąco) potem zleciałam ze schodów:D ::D .itd:D:D
pisze to i się zmieje sama do siebie jakie to miałam piekne szczęście.No ale chcąc niechcac mogło się do odbić i moga być te zmiany "padaczkowe pourazowe nie dziedziczne" jak tak napisali.Eeg poddałam się 2 razy z powodu omdleń (po kapaniu we w gorącej wodzie :D:D:D) w sumjie nie dziwota jak się we wrzadku kąpie:D.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo niepokojace jest dla mnie to co piszesz, wyglada na to, ze jednak cierpisz na padaczke skoro w eeg jest taki zapis
u zdrowego czlowieka eeg tez moze wyjsc niekorzystne ze wzgl np na zmeczenie stres itd i wcale o chorobie nie swiadczy
ale jesli u ciebie ewidentnie pokazuje padaczke i do tego sa tego objawy to zdecydowanie pewnie nadaje sie do leczenia
gdybys nie miala objawow klinicznych a tylko zapis eeg to pewnie leki nie bylby potrzebne

pamietaj ze masz male dziecko jak widze w opisie
i jesli nie dla siebie to dla niego musisz zadbac o siebie
nie ignoruj tych objawow
skoro dostalas lek neurologiczny i tak sama odstawilas???
to podobno niebezpieczne...

radze ci udac sie do naprawde sprawdzonego dobrego neurologa ktory napewno pomoze i wdrozy leczenie jesli bedzie koniecznosc!!!!

powodzenia!
 
Bardzo niepokojace jest dla mnie to co piszesz, wyglada na to, ze jednak cierpisz na padaczke skoro w eeg jest taki zapis
u zdrowego czlowieka eeg tez moze wyjsc niekorzystne ze wzgl np na zmeczenie stres itd i wcale o chorobie nie swiadczy
ale jesli u ciebie ewidentnie pokazuje padaczke i do tego sa tego objawy to zdecydowanie pewnie nadaje sie do leczenia
gdybys nie miala objawow klinicznych a tylko zapis eeg to pewnie leki nie bylby potrzebne

pamietaj ze masz male dziecko jak widze w opisie
i jesli nie dla siebie to dla niego musisz zadbac o siebie
nie ignoruj tych objawow
skoro dostalas lek neurologiczny i tak sama odstawilas???
to podobno niebezpieczne...

radze ci udac sie do naprawde sprawdzonego dobrego neurologa ktory napewno pomoze i wdrozy leczenie jesli bedzie koniecznosc!!!!

powodzenia!

tyle ze ja nigdy nie miałam objawów padaczkowych . obajwy padaczkowe to sa przedewszystkim drgawki.nawet lekarze mowili ze to nie obawy padaczkowe ale w opisie eeg ktos opisał ze zmiany padaczkowe ,no ale to nie padaczka .tyle ze micos tam zapisali
 
reklama
nierozumiem jak ktos mogl sobie napisac ot tak zmiany padaczkowe i przepisac depakine???
przeciez to lek neurologiczny a nie paracetamol na bol glowy

padaczka to nie tylko typowe drgawki
poczytaj sobie na necie
jest masa dzieci z padaczka ktore nigdy drgawek nie mialy
a inne objawy neurologiczne
radze skonsultowac z innynm lekarzem objawy

to co sie z Toba dzieje nie jest normalne i sama to czujesz

ale to Twoje zycie zdrowie i dziecko wiec sama decydujesz o dalszym dzialaniu

pozdrawiam
 
Do góry