reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwne objawy neurologiczne??

depakined to lek na ból glowy:):) tzw jest to lek ktory lekarze wypisuja na stale bole głowy i migreny:)
zaczne go jutro brac ,dzisiaj ide na neurologa.

to co sie z Toba dzieje nie jest normalne i sama to czujesz

ale to Twoje zycie zdrowie i dziecko wiec sama decydujesz o dalszym dzialaniu

pozdrawiam[/QUOTE]
 
reklama
nie wiem skad czerpiesz takie informacje
poczytaj sobie o dzialaniu depakiny
Depakine

typowy lek na padaczke

no i jesli po nim tak sie zle czulas to byc moze lekarz zapisze cos innego
moze nie zazywaj go teraz skoro idziesz do lekarza jutro
wtedy bedziesz miala pewnosc , ze jest odpowiedni dla Ciebie
w tej samej dawce itd

powodzenia
i napisz co powiedzial neurolog
 
o informacjach czerpie od mojego neurologa.on mi powiedział ze depakine moge brać bez obaw codzienie,ze ona przepisuje je na migreny i bóle głowy. Neruolog powiedział "nie wiem ,za pare miesiec y zrób sobie eeg,bo narazie mineło rok od ostaniej i jest zawczesnie"

czytalam co to jest depakine i to jest przeciwdrgawkowy a ja w zyciu drgawek nie miałam wiec dobrze ze go nie brałam.
 
Minął rok i jest za wcześnie? ja wiem, że takich badań nie wolno wykonywać często ale jeśli stan pacjenta się pogarsza to chyba trzeba.. Nie ma na co czekać. Ahh Ci lekarze.. Może powinnaś skonsultować to z innym specjalistą?
 
Niestety sprawy neurologiczne lubią też udawać, że minęły. Moja druga połówka też miała takie problemy, po tygodniu zawroty głowy ustały, żeby po kilku miesiącach wrócić ze zdwojoną siłą. Niestety lekarze niczego nie znaleźli. Podobno często jest to spowodowane jakąś nerwicą itp.
 
reklama
Jeśli używasz/zaleceniem było użycie Depakine Chrono to faktycznie nie jest to lek "na migreny", a lek stosowany zarówno w CHAD (choroba afektywna dwubiegunowa- mania-depresja) jako stabilizator nastroju, lub też jako lek p/padaczkowy. By upewnić się, że po tej tabl poczułaś się źle, należałoby ja przyjąć raz jeszcze. Jesli nadal wystąpią te niepokojące objawy koniecznie idź do lekarza...niekoniecznie do tego samego. Zbierz całą dokumentację leczenia, wyniki i poszukaj innego neurologa. Powodzenia.
 
Do góry