reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko wakacje, sklepy, restauracje

ava*

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Luty 2011
Postów
30
Miasto
Wrocław
Zalozylam ten watek bo wiele z nas wybierze sie jeszcze tego lata na urlop z rodzina.
Bedac na wakacjach dobrze jest wiedziec gdzie mozemy zdrowo zjesc czy zrobic eko zakupy.
Jesli znacie takie miejsca nad morzem, w gorach czy w waszych miejscowosciach podzielcie sie prosze :-)
 
reklama
Ja wypoczywajac z rodzina w Trojmiescie natrafilam na eko piekarnio-cukiernie w Gdyni (naprzeciw dworca szybkiej kolei). Serdecznie polecam bo wyroby, oprocz tego ze zdrowe, sa naprawde przepyszne. Oprocz pieczywa i wyrobow cukierniczych, ktore mozna spozyc na miejscu, mozna tam kupic inne produkty spozywcze pochodzenia ekologicznego:-)

Tu jest adres:
EKO. PIEKARNIA, CUKIERNIA, GDYNIA, UNRUGA 54 LOK. 56
 
oprócz ekologicznych miejsc, warto podzielic się ekologicznymi sposobami na wakacje ;) Np. ja nad morzem staram się nie kupować żadnych muszli ani części koralowców. słyszałam że na granicy można za to nieźle zabulić, bo wiele z nich jest z gatunków chronionych.
 
W terstautacji trzeb aputac o to co mjaja eko, bo moze się okazać że właśni ebiora rózne żeczy a tego np po karcie nie widać. to tak jak niby kupuje sie eko jedzenie i si erezygnuje tam z jakich śkuchni a zobacz tutaj nawet maja składniki do kuchni greckiej Smaki greckie > Sklep internetowy i to naprawdę bobrze wyglądające produkty. Więc generalnie należy pytać.
 
Po prostu szukaj jedzenia lokalnych producentów, to jest EKO.


Ale jak tu znalesc cos takiego jak się jest w obcym mieście?:D Może jeszcze warto się przygotować w sesie poszukać restauracji w internecie i podzwonić po nich. I przygotujesz sobie tak od razu plan wycieczki.
 
oprócz ekologicznych miejsc, warto podzielic się ekologicznymi sposobami na wakacje ;) Np. ja nad morzem staram się nie kupować żadnych muszli ani części koralowców. słyszałam że na granicy można za to nieźle zabulić, bo wiele z nich jest z gatunków chronionych.

To raczej nie jest ekologiczne podejście tylko GreenPice
 
Gdańsk Gdynia Sopot podobne fajne miejsca:D tam na pewno i są takie typowo eko restauracje bo tutaj w szczecinie u k mnie tez nie ma.. ale wydaje mi się dlatego że ludzie tego nie doceniają... bida w tym Szczecinie
 
reklama
Do góry